STREFA URODY

Zdrowie i relaks

TRENDY

 

23 stycznia 2019, 16:36wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Uruchomiono nową platformę cyfrową, aby pomóc klientom cierpiącym na trądzik

Uruchomiono nową platformę cyfrową, aby pomóc klientom cierpiącym na trądzik (fot. Adobe)

Platforma internetowa Dermatica została zaprojektowana w celu zdiagnozowania skóry i ustalenia planu leczenia trądziku z usługą recepty online.

Platforma została założona przez absolwenta Uniwersytetu Cambridge Dwayne’a D'Souza, który również założył Grupę MedExpress po porzuceniu kariery w bankowości inwestycyjnej. 

W marcu ubiegłego roku NHS (Narodowa Służba Zdrowia w Wielkiej Brytanii) zrezygnowała z przepisywania recept na leczenie łagodnego trądziku, co doprowadziło do powstania wielu internetowych usług leczenia tego problemu – oferowały je takie znane brytyjskie sieci drogerii jak Boots, LloydsPharmacy i Superdrug.

Usługi dermatologiczne platformy Dermatica polegają na oferowaniu spersonalizowanych porad dotyczących pielęgnacji skóry i planu leczenia przy użyciu niedrogich produktów do leczenia trądziku, pigmentacji i oznak starzenia. Przygotuje je zespół konsultantów - dermatologów, farmaceutów i lekarzy rodzinnych.

Aby skorzystać z usługi, klienci muszą odwiedzić stronę dermatica.co.uk i wypełnić ankietę a potem wziąć udział w konsultacjach telefonicznych i otrzymają spersonalizowany plan leczenia, który zostanie wysłany następnego dnia. Cena miesięcznego abonamentu z usługą recepty online zaczyna się od 19,99 funtów, a klienci mogą skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Reportlinker ujawnił jednak, że częstotliwość występowania trądziku na świecie ma się zmniejszyć w latach 2017-2026 ze względu na wzrost populacji osób starszych i nowe metody leczenia.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony