HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

HANDEL

 

22 kwietnia 2022, 11:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pierwsza drogeria sieci DM już działa we Wrocławiu. Kolejna ruszy w Jeleniej Górze.

Pierwsza drogeria sieci DM już działa we Wrocławiu. Kolejna ruszy w Jeleniej Górze. (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Otwarcie drogerii we Wrocławiu jest dla nas ważnym wydarzeniem i początkiem zupełnie nowego rozdziału – powiedział  Markus Trojansky, dyrektor zarządzający DM w Polsce. W ciągu dwóch tygodni ruszy sklep w Jeleniej Górze, pojawią się też kolejne lokalizacje we Wrocławiu, który jest dla DM rynkiem testowym. W najbliższych miesiącach w Polsce ma funkcjonować już 5 drogerii pod szyldem DM. Reakcje Wrocławian pozwolą zdecydować sieci kiedy wyruszy na podbój reszty Polski w tym Warszawy.

Bardzo byliśmy ciekawi reakcji klientów. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania, ponad tysiąc osób z entuzjazmem sięgnęło po produkty DM. Chcemy, żeby to początkowe zainteresowanie przerodziło się w długotrwałą relację z naszymi klientami – dodaje Markus Trojansky, dyrektor zarządzający DM w Polsce.

Sieć ma własną politykę cenową. DM gwarantuje trwałe, zawsze korzystne ceny, nie są prowadzone agresywne akcje promocyjne. Dodatkowo tylko z okazji otwarcia 21-30 kwietnia w drogerii obowiązuje 15 proc. rabat powitalny. Natomiast do 23 kwietnia na klientów czekają atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym misiem Saubär oraz świeżo prażony popcorn. 

Powierzchnia sali sprzedaży nowej drogerii wynosi około 520 mkw. Sieć DM zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w przewijak dla dzieci, toaletę dostosowaną dla osób niepełnosprawnych, stację pakowania prezentów oraz dystrybutor wody. Charakterystyczne wózki zakupowe z lupą i mniejsze, które są poustawiane w różnych miejscach sklepu. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. 

Przeczytaj również: Pierwsza drogeria DM w Polsce. Nowoczesna, przyjazna rodzicom i dzieciom [GALERIA ZDJĘĆ]


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony