REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju

Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju (gov.pl)

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz zapowiedziała, że od 4 maja,  wraz z drugim etapem odmrażania gospodarki, znikną "godziny dla seniorów" w sklepach. Oznacza to, że w godzinach 10-12 zakupy w sklepach będą mogli robić już wszyscy, a nie tylko osoby po 65. roku życia. 

REKLAMA

Wicepremier Jadwiga Emilewicz zniesienie "godzin dla seniorów" zapowiedziała w rozmowie z portalem WNP.pl. Ma to być element drugiego etapu odmrażania gospodarki, związany z ponownym otwarciem galerii handlowych od 4 maja.

Jednocześnie wyraziła nadzieję, że „Polacy pójdą do tych sklepów po to, żeby zrobić zakupy, a nie po to, aby przejść się tam na spacer.

Informację o zniesieniu "godzin dla seniorów" potwierdził w Polsat News rzecznik rządu Piotr Müller. - "Godziny dla seniorów" nie będą obowiązywać od kolejnego tygodnia. Galerie handlowe zostaną otwarte z limitem 1 osoby na 15 mkw. - powiedział Müller.

Źródło: wp.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 14

 • 12
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony