REKLAMAWebinar WK Studio_ecommerce_K2 Precise

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Hurt i logistyka

PERSONALIA

 

13 września 2022, 11:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dariusz Stasiukiewicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży w Europe Distribution Group

Dariusz Stasiukiewicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży w Europe Distribution Group (fot. materiały prasowe)

Dariusz Stasiukiewicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży w firmie Europe Distribution Group. Będzie odpowiadał za zbudowanie strategii sprzedażowej i zarządzanie sprzedażą EDG we wszystkich kanałach.

Dariusz Stasiukiewicz został dyrektorem sprzedaży w Europe Distribution Group (EDG). Będzie zarządzał sprzedażą firmy we wszystkich kanałach sprzedaży – nowoczesnym, tradycyjnym i e-commerce. Do końca roku ma za zadanie wdrożyć nową strategię sprzedaży uwzględniającą politykę asortymentową, cenową i promocyjną spójną ze strategią firmy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak: The Lorenz Bahlsen Snack-World, PZ Cussons, Harper Hygienics, Eveline Cosmetics i Hasco-lek. Przez ostatnie cztery lata zarządzał działem sprzedaży w Delia Cosmetics.

Dariusz Stasiukiewicz ukończył studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. 

Jest także szkoleniowcem i wykładowcą. Współpracuje z firmami szkoleniowymi, prowadzi szkolenia dla firm farmaceutycznych. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, na studiach podyplomowych: Menedżer ds. Kluczowych klientów i Dyrektor Sprzedaży, przedmioty: Zarządzanie trudnymi momentami w relacjach z kluczowymi klientami oraz Podstawy budowania marki osobistej.

Europe Distribution Group jest jednym z czołowych dystrybutorów chemii gospodarczej i kosmetyków w Polsce. W portfolio posiada ponad 1500 produktów przeszło 140 brandów z całego świata. Jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: Der Waschkönig, Herr Klee, WäscheMeister, GlanzMeister, WC Meister, Buzzy czy Mr. ZIGGI. Chemię gospodarczą i kosmetyki sprowadza z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia czy też Hiszpania.

EDG jest także dostawcą kosmetyków, współpracuje m.in. z włoską marką Felce Azzura. Jest także wyłącznym dystrybutorem licencjonowanych kosmetyków dla dzieci z postaciami z bajek np. Świnka Peppa, Psi Patrol,  Sponge Bob, czy Minionki.

Czytaj także: Weronika Wemberger, Jacek Kukuć, EDG: Rynek kosmetyków dla dzieci to rosnąca nisza [FBK 2022]

Współpracuje z sieciami sklepów, dystrybutorami, hurtowniami i innymi podmiotami w całej Europie. Prowadzimy eksport  produktów do krajów Europy Centralnej, Wschodniej oraz Zachodniej, Krajów Bałtyckich, Bałkanów, Skandynawii, Azji, Bliskiego Wschodu a także Afryki.

W bieżącym roku EDG planuje dynamiczny wzrost, wejście w nowe kategorie produktowe i wzmocnienie pozycji w istniejących.

Czytaj także: Nowy Dyrektor Zarządzający w EDG

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony