REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v2

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

24 listopada 2021, 13:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Grzegorz Jóźwik, dyrektor zarządzający Oriflame na Polskę

Grzegorz Jóźwik, dyrektor zarządzający Oriflame na Polskę (fot. materiały prasowe )

Nowym dyrektorem zarządzającym Oriflame na polskim rynku został Grzegorz Jóźwik. Poprzednio zajmował stanowisko dyrektora handlowego w L’Oréal Polska.

REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner w tekście 12.2021

Grzegorz Jóźwik objął stanowisko dyrektora zarządzającego Oriflame. Tym samym wziął na siebie odpowiedzialność za wzrost biznesu firmy, rozwój marki, rozszerzenie kanałów sprzedaży oraz wdrażanie marketingowej strategii. 

Grzegorz Jóźwik to dyrektor wykonawczy z 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży różnych kategorii produktów FMCG, a także w rozwoju biznesu i zarządzaniu ludźmi. Poprzednio zajmował stanowisko dyrektora handlowego w L’Oréal Polska oraz był członkiem Komitetu Zarządzającego firmy. Ukończył studia doktoranckie w Swiss Management Centre oraz zdobył tytuł Masters in Coaching.

Polska to bardzo ważny rynek dla Oriflame, jesteśmy podekscytowani tym, że będzie zarządzany przez doświadczonego managera. Rozbudowa kanałów sprzedaży, połączona z intensywnym wsparciem marketingowym w nowoczesnych, cyfrowych odsłonach to obszary, które są dla nas aktualnie najważniejsze – mówi Karolina Georgieva, dyrektor Regionu Europa Centralna Oriflame. 

Swoją decyzję o związaniu swojej kariery ze szwedzką marka nowy dyrektor firmy tłumaczy wspólną wizją, wartościami i pasją do rozwoju.

Wierzę, że moje doświadczenie w budowaniu strategii, transformacjach i zarządzaniu zmianą będzie dla Oriflame świetną bazą do jeszcze większego rozwoju – dodał Grzegorz Jóźwik. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony