REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Robert Mazur, dyrektor zarządzający Eco & More

Robert Mazur, dyrektor zarządzający Eco & More (fot. archiwum wiadomoscikosmetyczne.pl)

Firma Eco & More na stanowisko dyrektora zarządzającego powołała Roberta Mazura, który w swojej ponad 20 letniej karierze zawodowej 16 lat przepracował w firmie Henkel. Ostatnio jako dyrektor sprzedaży.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

– Dynamiczny rozwój obrotów w ciągu ostatnich dwóch lat spowodował, że stan osobowy wzrósł prawie dwukrotnie oraz wzrosła liczba transakcji i procesów. Dlatego też pojawiła się potrzeba powołania dyrektora zarządzającego który weźmie stery w swoje ręce – poinformowała firma Eco & More w mediach społecznościach.  

Funkcję tę w firmie zajmującej się sprowadzaniem ekologicznych marek  ze świata objął Robert Mazur, menadżer z ponad 20 letnim stażem w rynku FMCG. Przez ostatnie osiem lat zajmował stanowisko general managera w firmie Partner in Pet Food, a wcześniej – przez ponad 16 – funkcjonował w strukturach Henkla, by ostatecznie zostać dyrektorem sprzedaży. Na samym początku kariery zawodowej był przedstawicielem handlowym w Schwarzkopf.

W Eco & More Robert Mazur będzie odpowiadał za wdrażanie strategii dalszego rozwoju.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony