HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

19 lutego 2020, 12:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży drogerii Natura

Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży drogerii Natura (fot. materiały prasowe/Natura)

Do zespołu Natura dołączyła Agnieszka Tonn, menedżerka posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu i organizacji sieci sprzedaży, a także optymalizacji procesów operacyjnych i wdrożenia projektów w sieci handlowej. Objęła ona stanowisko dyrektora sprzedaży. Jej zadanie to wzrost sprzedaży sieci niemal 300 drogerii Natura w Polsce.

Przez ostatnie 18 lat Agnieszka Tonn była związana z Rossmann SDP, gdzie zajmowała m.in. stanowiska kupca, kierownika regionalnego sprzedaży, kierownika ds. projektów operacyjnych, kierownika sprzedaży, zastępcy dyrektora ds. sprzedaży.

Zarządzając siecią sprzedaży, odpowiadała za szereg projektów operacyjnych dotyczących m.in. organizacji nowych procesów sklepowych offline i online, rozwoju komunikacji centrali ze sklepami, szkoleń menedżerskich i rekrutacji, opracowania i wdrożenia projektu „Doradca Klienta” i standardów obsługi, wdrożenie programu lojalnościowego „Klub Rossmann” oraz przygotowanie wdrożeń akcji marketingowych.

– Swoje doświadczenie głównie chcę wykorzystać w rozwoju sprzedaży i customer experience w drogeriach. W planach mam również zwiększenie efektywności procesów operacyjnych poprzez wdrożenia rozwiazań z obszaru nowych technologii. Jest mi wyjątkowo bliska misja Natury przejawiająca się w trosce o zdrowie i środowisko naturalne. Dlatego zamierzam mocno wspierać sprzedaż naturalnych marek pielęgnacyjnych, takich jak Botanic czy Natura Care w biodegradowalnych opakowaniach oraz profesjonalnego makijażu Kobo Professional. W moich założeniach mocno stawiam na rozwój kompetencji menedżerów i personelu drogerii oraz przyjazną atmosferę pracy – zdradziła Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży drogerii Natura.

Agnieszka Tonn jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również szereg szkoleń, m.in. w obszarze efektywnego zarządzania projektami czy komunikacji w biznesie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~aaa 2 miesiąc temu

  A zdjęcie zrobione w siedzibie Rossmanna. LoL!

  Edytowany: 29 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dddd 1 ponad rok temuocena: 0% 

  Niebywale

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony