REKLAMAOCEANIC_Główny Wrzesień
Krzysztof Górny, prezes Europe Distribution Group podczas Kongresu Rynku FMCG 2019

Krzysztof Górny, prezes Europe Distribution Group podczas Kongresu Rynku FMCG 2019 (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Na rynku chemii domowej – nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz na świecie – coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się produkty związane z ekologią – mówił Krzysztof Górny, prezes Europe Distribution Group podczas Kongresu Rynku FMCG 2019.

REKLAMA

Proszek do prania Mr. Ziggi idealnie wpisuje się w bieżące trendy. Jest ekologiczna, a do tego biobójczy. Oferuje więc połączenie ekologii z dezynfekcją. – Jesteśmy pierwsza firmą na rynku, która wprowadziła tego typu produkt – zwraca uwagę Krzysztof Górny, prezes EDC. – Co ważne produkcja proszku jest także ekologiczna. Odbywa się w polskiej fabryce, która ma własną fotowoltaiczną bazę oraz oczyszczalnię odpadów, nie odprowadza więc żadnych przemysłowych ścieków. Dzięki temu nie tylko sam produkt na półce jest ekologiczny, ale i proces jego produkcji.

Ambasadorem marki Mr. Ziggi, a zarazem jej twórcą jest znany dziennikarz Zygmunt Chajzer, który własnym wizerunkiem odpowiada za jakość produktu.

–  Przedstawiciele handlu, którzy mieli okazje zapoznać się z proszkiem podczas Kongresy Rynku FMCG byli pod wrażeniem – zapewnia prezes EDC. – To dlatego, że teraz właśnie mamy idealny moment na jego wprowadzenie na rynek. Bo choć o trendzie ekologicznym mówi się od kilku lat, to wcześniej nie było raczej odpowiedniego klimatu dla tego typu produktów. Dziś wielu konsumentów jest zdecydowana na ekologiczne pranie i sprzątanie – podsumowuje Krzysztof Górny.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że proszek Mr. Ziggi plasuje się na tej samej półce cenowej co standardowe preparaty do prania.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Na rynku chemii domowej – nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz na świecie – coraz większym zainteresowaniem konsumentów cieszą się produkty związane z ekologią – mówił Krzysztof Górny, prezes Europe Distribution Group podczas Kongresu Rynku FMCG 2019.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony