REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

4 stycznia 2020, 12:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (fot. Wikimedia Commons/Natt78, CC BY-SA-4.0)

Znana eksperta o diety i ćwiczeń, prywatnie żona piłkarza Roberta Lewandowskiego w 2020 roku zamierza rozwinąć swoją aplikację żywieniową o część wspomagającą trening. Mają się na niej pojawić m.in ćwczenia z jogi.

REKLAMA

Temat poruszył Puls Biznesu. Lewandowska rozwija swoją aplikację Diet & Training by Ann opracowaną wspólnie z firmą DietLabs, na której dostępne były przepisy i ćwiczenia przygotowane przez trenerkę. Od debiutu w 2016 r. aplikacja zanotowała ponad 700 tys. pobrań, a do 2019 roku sprzedano ponad 160 tys. abonamentów. W rozmowie z PB Anna Lewandowska przyznała, że dziennie uruchamianych jest ok. 2,5 tys. unikatowych treningów, a miesięcznie notowanych jest powyżej 800 tys. wyświetleń rozpisanych planów dietetycznych.

Ściągnięcie aplikacji jest darmowe, później  użytkownik ma do dyspozycji różne pakiety. Za dietę na miesiąc trzeba zapłacić 54,99 zł, same treningi za 47,99 zł. Dieta plus plan treningowy to już wydatek 89,99 zł. Aplikacja jest dostępna po polsku i angielsku. Każdy trening i dieta są personalizowane na podstawie danych wprowadzonych do aplikacji.

Lewandowska zaznacza, że aplikacja cały czas jest rozwijana. Wkrótce pojawią się zajęcia jogi i nowe funkcje motywacyjne. Trenerka chce także dostosować swoją aplikację do smartwatchy. — Razem z zespołem uważnie się przyglądamy rynkowi smartwatchy i uważam, że nie jest to gadżet, na który moda przeminie. Dlatego w 2020 r. będziemy intensywnie pracowali nad uwzględnieniem smartwatchy w strategii rozwoju aplikacji — powiedziała Lewandowska PB.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony