PRODUCENCI I MARKI

Marketing

WYDARZENIA I PREMIERY

 

15 października 2020, 13:24wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Z pomocą ambasadorek - Aleksandry Hamkało, Joanny Jabłczyńskiej, Idy Nowakowskiej, Ani Markowskiej i Barbary Wrońskiej - organizatorzy akcji w formie grafik stylizowanych na eventowe banery zapraszają na „wciąż aktualne” oraz „najważniejsze wydarzenie roku”, za którym kryje się „Dzień na U”.

Z pomocą ambasadorek - Aleksandry Hamkało, Joanny Jabłczyńskiej, Idy Nowakowskiej, Ani Markowskiej i Barbary Wrońskiej - organizatorzy akcji w formie grafik stylizowanych na eventowe banery zapraszają na „wciąż aktualne” oraz „najważniejsze wydarzenie roku”, za którym kryje się „Dzień na U”. (fot. materiały prasowe )

15 października, w Dzień Zdrowia Piersi, Fundacja Rak’n’Roll w partnerstwie z Avon Kontra Rak Piersi wystartowała z kolejną edycją kampanii Dzień na U, która zachęca kobiety do regularnych badań. Organizatorzy przekonują, że w czasach pandemii jest wydarzenie, które nie schodzi z afisza, nawet kiedy inne są odwoływane. Dzień na U to czas, którego raz w roku potrzebuje każda kobieta, by zrobić badanie USG piersi i potwierdzić ich zdrowie.

Tegoroczna kampania nawiązuje do odwoływanych z powodu globalnej pandemii koncertów i wydarzeń kulturalnych. Fundacja Rak’n’Roll i Avon Kontra Rak Piersi w działaniach promocyjnych przekonują, że mimo wielu skasowanych eventów w 2020 roku, jest jedno wydarzenie, którego nie warto usuwać z kalendarza. To „Dzień na U”, którego potrzebuje każda kobieta, by wykonać profilaktyczne badanie USG piersi. Akcja uświadamia kobietom, że troska o zdrowie to coś, z czego nie warto rezygnować i przekładać na później.

Kampanię rozpoczęły działania teaserowe w social mediach z udziałem gwiazd: Aleksandry Hamkało, Joanny Jabłczyńskiej, Idy Nowakowskiej, Ani Markowskiej i Barbary Wrońskiej. Z pomocą ambasadorek należących do świata teatru, kina, muzyki czy telewizji, organizatorzy akcji w formie grafik stylizowanych na eventowe banery zapraszają na „wciąż aktualne” oraz „najważniejsze wydarzenie roku”, za którym kryje się właśnie „Dzień na U”. Kampanii towarzyszą kompleksowe działania promocyjne na profilach społecznościowych ambasadorek akcji. Powstało również dedykowane wydarzenie na Facebooku.

W ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi dofinansował 3300 badań USG piersi w placówkach na terenie całego kraju. Można z nich skorzystać w 90 Gabinetach USG z Różową Wstążką, zlokalizowanych w całej Polsce.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony