REKLAMABanner Główny Sedan - listopad grudzień 2020

Organizator: Schwarzkopf Professional

Miejsce: Warszawa, Akademia Schwarzkopf Professional

Data rozpoczęcia: 09.02.2017

Data zakończenia: 09.02.2017

Anna Kulec-Karampotis, ambasadorka Schwarzkopf Professional, właścicielka i dyrektor kreatywna sieci salonów Trendy Hair Fashion

Anna Kulec-Karampotis, ambasadorka Schwarzkopf Professional, właścicielka i dyrektor kreatywna sieci salonów Trendy Hair Fashion (fot. materiały prasowe)

Schwarzkopf Professional wprowadza na rynek produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów Blondme z zaawansowanym systemem wzmacniającym wiązania.

Nowy Blondme zapewnia  doskonałą kondycję włosów blond w czasie zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania włosów oraz w czasie późniejszej pielęgnacji – zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu.

9 lutego 2017 r., podczas spotkania w Akademii Schwarzkopf Professional, innowację przedstawiły Magdalena Wieczorek, senior trade marketing manager, i Magdalena Krulikowska, ekspert R&D firmy Henkel.
O zaletach nowej linii i jej wykorzystaniu w praktyce opowiadała Anna Kulec-Karampotis, ambasadorka Schwarzkopf Professional, właścicielka i dyrektor kreatywna sieci salonów Trendy Hair Fashion. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony