REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

7 czerwca 2019, 10:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Twarzami kampanii #Naturalnierazem zostały Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha

Twarzami kampanii #Naturalnierazem zostały Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha (fot. mat. prasowe )

Marka Garnier zaprezentowała swoje nowe – bardziej naturalne niż dotychczas – oblicze i przedstawiła najważniejsze nowości, które pojawią się na rynku do końca roku. Wydarzenie odbyło się pod hasłem #Naturalnierazem i wzięły w nim udział nowe ambasadorki marki – Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Hasło #Naturalnierazem odnosi się do założenia, które Garnier wziął na siebie, czyli sprawienia, by produkty z naturalnymi składem były dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, potrzeby pielęgnacyjne czy zasobność portfela. – Do świata natury zapraszamy wszystkich i mamy nadzieję, że nasze zaproszenie przyjmie jak najwięcej konsumentów – powiedziała Sylwia Rosik, dyrektor marketingu odpowiedzialna za pielęgnację ciała i twarzy.

Twarzami kampanii #Naturalnierazem zostały Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha. Będą one sygnować na początek produkty linii Color Naturals, a następnie kolejne nowości wprowadzane sukcesywnie do końca roku. – Garnier chce mieć globalny wpływ na to jaki będzie świat, a chodzi o to by był lepszy i bardziej zielony. Dlatego ideę w pełni naturalnych składników będziemy realizować w różnych kategoriach produktowych – po koloryzacji przyjdzie pora na pielęgnację włosów, a potem także pielęgnację twarzy oraz ciała z uwzględnieniem dezodorantów i ochrony przeciwsłonecznej – wyjaśnił Rafał Szablicki, dyrektor marketingu odpowiedzialny za pielęgnację i koloryzację włosów.  

Organiczne produkty Garnier opatrzone będą certyfikatem EcoCert. Większość z nich ma formuły wegańskie. Wszystkie składniki aktywne pochodzą z odnawialnych źródeł, w większości pozyskiwane są zgodnie z zasadami fair-trade, poszanowaniem zróżnicowania biologicznego i zapewnieniem producentom uczciwych płac. Fabryka L’Oréal w Kaniach pod Warszawą, w której produkowane są kosmetyki Garnier zapewnia również, że do produkcji opakowań używa materiałów pochodzących z recyklingu oraz podlegających ponownemu przetworzeniu,  tak często jak to jest możliwe dla jednoczesnego zachowania efektywności produktów.

Marka Garnier swoją przygodę z naturalnymi składnikami rozpoczęła w 1904 roku, kiedy to wprowadziła na rynek wzmacniający płyn do włosów z ekstraktami roślinnymi. W 1949 roku zaproponowała nietoksyczną koloryzację włosów. W roku 1982 zaproponowała linię Ultra Doux oferującą szampony na bazie ekstraktów roślinnych, by w 1996 roku wprowadzić szampony Fructis ze składnikami pochodzenia naturalnego.  

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony