MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

MARKETING

 

11 lipca 2019, 09:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Joanna Jabłczyńska łączy w życiu wiele ról - jest znaną aktorką, ale także radcą prawnym specjalizującym się w prawie autorskim

Joanna Jabłczyńska łączy w życiu wiele ról - jest znaną aktorką, ale także radcą prawnym specjalizującym się w prawie autorskim (fot. materiały prasowe/Joko)

Marka Joko Make Up  rozpoczyna współpracę z Joanna Jabłczyńską. Działania promujące kosmetyki do makijażu będą prowadzone w miejscach sprzedaży, obejmą  także internet, z dużym naciskiem na media społecznościowe.

Współpraca z Joanną Jabłczyńską jest dla nas kolejnym, ważnym krokiem w rozwoju marki makijażowej Joko Make Up. To wyjątkowy projekt dla naszej spółki – powiedział Tomasz Sarapata, prezes spółki Miraculum.

Joanna Jabłczyńska to polska aktorka, znana z wielu ról serialowych i filmowych. Specjalizuje się w dubbingu, zarówno filmowym, jak i w grach komputerowych. Jednocześnie jest radcą prawnym, specjalizującym się w prawie autorskim i ochronie dóbr osobistych. Ambasadorka wielu akcji charytatywnych. Kocha sport i podróże. 

Jak sama o sobie mówi – nie wpisuje się w żadne ramy. Kobieta kameleon, która z powodzeniem łączy różne role.  

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony