MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

MARKETING

 

26 kwietnia 2019, 12:09wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kendall Jenner

Kendall Jenner (fot. FB Kendall Jenner)

Supermodelka Kendall Jenner stawia pierwsze kroki w świecie beauty wprowadzając nową linię kosmetyków do pielęgnacji jamy ustnej o nazwie Moon.

Kendall Jenner współtworzyła linię produktów kosmetycznych razem z inkubatorem marek Beach House i zostaną one wprowadzone do sieci drogerii Ulta Beauty w maju.

Moon obejmuje siedem rodzajów artykułów, w tym wybielającą pastę do zębów z aktywnym węglem, błyszczyk oraz sztyft do wybielania zębów Kendall Jenner. 

Firma Jenner, będąca bezpośrednim dostawcą produktów dla klientów indywidualnych dołączyła do projektu, gdy większość prac została już wdrożona po nawiązaniu współpracy z Shaunem Neffem, współwłaścicielem Beach House Group.

Produkty Moon w sprzedaży detalicznej będą kosztować od 3,99 do 19,99 dol. Marka opiera się na naturalnych składnikach i opakowaniach premium, a źródła branżowe szacują, że w pierwszym roku może liczyć na sprzedaż detaliczną w wysokości od 30 do 35 milionów dolarów.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony