Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej golfowy dla kobiet, który odbywa się już od 2007 roku. Jego celem jest promowanie sportu wśród kobiet niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, zacieśnienie więzi między uczestniczkami oraz podnoszenie poziomu umiejętności golfowych w Polsce

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej golfowy dla kobiet, który odbywa się już od 2007 roku. Jego celem jest promowanie sportu wśród kobiet niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, zacieśnienie więzi między uczestniczkami oraz podnoszenie poziomu umiejętności golfowych w Polsce (fot. materiały prasowe )

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup powraca po rocznej przerwie, spowodowanej wojną w Ukrainie. 16. edycja jednego z najbardziej prestiżowych turniejów golfowych dla kobiet w Polsce i Europie odbędzie się w dniach 29-30 maja na polu golfowym Mazury Golf & Country Club.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris organizuje Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup po raz 16. 15 – jubileuszowa edycja odbyła się przed dwoma laty. W ubiegłym roku  firma zdecydowała, że zawody się nie odbędą.  Powodem były trwające walki w Ukrainie.

– Marka Dr Irena Eris nie zorganizuje w tym sezonie turnieju golfa i skupia się na pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Mamy nadzieję na to, że za rok spotkamy się ponownie w spokojnej sytuacji geopolitycznej – informowała firma na stronach turnieju w ubiegłym roku.

Czytaj też:

Dr Irena Eris przekaże 100 tys. sztuk kosmetyków dla uchodźców

Branża kosmetyczna włącza się w pomoc dla obywateli Ukrainy

Henryk Orfinger: Może zamiast martwić się o eksport do Rosji powinniśmy zdecydować o jego wstrzymaniu w ramach ogólnych sankcji?

W tym roku, choć wojna w Ukrainie trwa nadal, Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup wraca do kalendarza imprez golfowych. 16. edycja turnieju dla kobiet odbędzie się w dniach 29-30 maja na polu golfowym Mazury Golf & Country Club. Spotkają się na nim zarówno zawodniczki o zaawansowanym poziomie umiejętności, jak i amatorki, pragnące spróbować swoich sił w profesjonalnych rozgrywkach.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej golfowy dla kobiet, który odbywa się już od 2007 roku. Jego celem jest promowanie sportu wśród kobiet niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, zacieśnienie więzi między uczestniczkami oraz podnoszenie poziomu umiejętności golfowych w Polsce.

– Naszą misją jest nie tylko tworzenie wysokiej jakości kosmetyków, ale także wspieranie kobiet we wszystkich aspektach ich życia. Wierzymy, że sport, a w szczególności golf to doskonały sposób na rozwijanie pasji, zdrowego stylu życia i budowanie relacji. Dlatego z wielką dumą organizujemy kolejną edycję Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – mówi Joanna Łodygowska, szefowa komunikacji marki Dr Irena Eris.

W trakcie turnieju zawodniczki będą miały okazję nie tylko rywalizować na polu, ale także skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji – m.in. zrelaksować się w położonym nieopodal pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Tu też odbędzie się uroczysty bankiet podsumowujący dwudniowe zmagania na polu golfowym, który poprowadzi Beata Sadowska.  

O samopoczucie zawodniczek jak co roku zadbają partnerzy, z których wielu zaangażowanych jest w organizację turnieju od lat: Porsche Centrum Warszawa, TAG HEUER (fundator nagród), YES (firma jubilerska zaprojektowała statuetki), G.H. Mumm, marka S'portofino (zapewni wszystkim uczestniczkom koszulki polo marki Chervo).

Czytaj też: Spółka Dr Irena Eris nadal rozważa wejście na giełdę. Złożyła aktualizację prospektu w KNF

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony