MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

6 lipca 2021, 12:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Marka Kneipp, wypuściła serię podcastów „Świat Kneippa”, które można odsłuchać na YouTubie oraz na Spotify. To działania będące elementem kampanii „Naturalnie szczęśliwe”, inicjatywy skierowanej do kobiet, która ma na celu pokazywanie im drogi do naturalnego szczęścia.

Jak dotąd w podcastach Kneippa pojawiły się ekspertki kampanii, m.in. Agnieszka Cegielska, Agata Ziemnicka oraz Ola Żelazo, które rozmawiały z  dziennikarkami np. Anną Kalczyńska, Beatą Sadowską, czy Kingą Burzyńską.

Marka Kneipp wraz z ekspertkami edukuje i podpowiada, jak w prosty sposób można prowadzić zrównoważone życie. Jak zwolnić i wyciszyć się, zaakceptować swoje niedoskonałości, doceniać własne dokonania, a przede wszystkim żyć bliżej natury, aby czerpać z niej siłę, spokój i spełnienie.  

Podcasty dostępne są na kanale You Tube Kneipp Polska   na kanale „Świat Kneippa” na Spotify  

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony