REKLAMA

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

10 maja 2019, 12:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Natalia Szroeder, 24-letnia wszechstronnie utalentowana piosenkarka została twarzą Oriflame

Natalia Szroeder, 24-letnia wszechstronnie utalentowana piosenkarka została twarzą Oriflame (fot. mat.prasowe)

Szwedzka marka Oriflame, wyznająca ideę naturalności i pochwałę kobiecego piękna w każdym wymiarze, zaprosiła  piosenkarkę Natalię Szroeder do współpracy, która rozpocznie się w czerwcu wraz ze startem projektu #PięknaSobota. 

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Projekt #PięknaSobota rusza od czerwca. Będzie pojemną bazą dla licznych konkursów w social mediach, akcji specjalnych, premier produktowych - zapowiada Oriflame.  

Natalia Szroeder to 24-letnia piosenkarka obdarzona słuchem absolutnym, która odnajduje się również w wyzwaniach tanecznych i instrumentalnych (gra na skrzypcach). 

- Natalia wyjątkowo ceni sobie krótkie chwile tylko dla siebie, czas spędzony z najbliższymi oraz małe, kobiece przyjemności, takie jak dbanie o swoją urodę. Filozofia, którą wyznaje - życiowy minimalizm, życie w zgodzie z naturą i rodzinne ciepło - znalazła idealne odzwierciedlenie w wartościach Oriflame - tak szwedzka firma komentuje wybór swojej ambasadorki. 

Szwedzka marka sprzedaży bezpośredniej jest obecna na rynku od ponad 50 lat. Sukcesywnie wspiera na szeroką skalę kobiety na całym świecie (w Polsce przez Fundację "Oriflame Spełniamy Marzenia" oraz projekty marketingowe, takie jak "Piękna tak jak chcę"). Wizja Oriflame i artystki okazała się wspaniałym polem do współpracy przy nowym projekcie #PięknaSobota.

Oriflame kontynuuje swoją misję mówienia głośno o tym, że każda kobieta może być piękna tak, jak chce i używać produktów takich, jak chce. Marka idzie o krok dalej i pragnie odczarować sobotę - dzień poświęcany na porządki, zakupy i nadrabianie zaległości w pracy - i sprawić, aby ten dzień stał się dniem piękna, poświęconym kobiecym momentom.

- Od teraz każda sobota to dzień dobrego samopoczucia i pięknych chwil poświęconych dla siebie. To właśnie dlatego ambasadorką #PięknejSoboty została młoda, utalentowana i pełna energii Natalia Szroeder, która nie boi się wyzwań i jest głosem swojego pokolenia - tłumaczą przedstawiciele Oriflame. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony