REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

13 marca 2020, 11:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marka przekonuje kobiety, by były sobą i nie obawiały się opinii i ocen innych

Marka przekonuje kobiety, by były sobą i nie obawiały się opinii i ocen innych (fot. materiały prasowe/NeoNail)

Marka NeoNail rozpoczęła kampanię reklamową w duchu women empowerment, w której zachęca kobiety do stawiania czoła ocenom i odważnego wyrażania siebie.

REKLAMAForum Branży Kosmetycznej (belka w artykułach) 4-31.08.2020 r.

Za kolorowa, za silna, za delikatna, za wyrazista… – kobiety codziennie mierzą się z wieloma ocenami dotyczącymi ich charakteru, osobowości czy wyglądu. Marka lakierów do paznokci NeoNail nawołuje do akceptacji, przełamywania stereotypów i jednocześnie wspiera kobiety w tym, aby wyrażały siebie.

Zintegrowania kampania „Zawsze bądź sobą” obejmuje spoty w TV i VOD, reklamy w prasie w kinach oraz kanałach digital i social media. Marka obecna jest na eventach i wydarzeniach, których celem jest wspieranie kobiet, a ideę kampanii wspierają wybrane influencerki.

NeoNail należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: NEO Make Up, Black Lashes oraz MylaQ.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony