REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

21 lutego 2017, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Organizator: Nivea Polska

Miejsce: Warszawa, Endorfina

Data rozpoczęcia: 08.02.2017

Data zakończenia: 08.02.2017

Od lewej: Martyna Kostrzyńska – PR manager Nivea, Tomasz Kammel – prowadzący spotkanie, Agnieszka Jędrzejak – brand manager Nivea Hair, Agnieszka Więdłocha – prowadząca spotkanie, Piotr Wasiński – ekspert marki Nivea i Bartosz Cwojdziński – marketing manager

Od lewej: Martyna Kostrzyńska – PR manager Nivea, Tomasz Kammel – prowadzący spotkanie, Agnieszka Jędrzejak – brand manager Nivea Hair, Agnieszka Więdłocha – prowadząca spotkanie, Piotr Wasiński – ekspert marki Nivea i Bartosz Cwojdziński – marketing manager (fot. materiały prasowe)

Nivea wprowadza na rynek nową linię kosmetyków do pielęgnacji włosów Nivea Hairmilk z naturalnymi proteinami mleka.

Nivea Hairmilk to produkty do włosów suchych i zniszczonych w wersjach do włosów cienkich, normalnych i grubych. Będą dostępne w sklepach wszystkich formatów. Na kwiecień została zaplanowana bardzo silna kampania reklamowa nowej linii, która obejmie wszystkie media, a także punkty sprzedaży.

– Myślę, że nie będzie Polki, która nie usłyszy o tym produkcie. Kwiecień to będzie zdecydowanie nasz miesiąc – powiedziała nam Agnieszka Jędrzejak, brand manager Nivea Hair, podczas medialnej premiery Nivea Hairmilk w Warszawie. Agnieszka Jędrzejak przedstawiła podczas konferencji walory i skład tej linii.

Po raz pierwszy w roli ambasadora i eksperta marki Nivea wystąpił stylista Piotr Wasiński, który mówił o znaczeniu właściwej pielęgnacji włosów oraz zaproponował kobiece i naturalne fryzury dopasowane do różnych rodzajów włosów. Spotkanie poprowadzili aktorka Agnieszka Więdłocha i prezenter Tomasz Kammel.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony