REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020
Kartki z Rossmanna z podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia

Kartki z Rossmanna z podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia (fot. materiały prasowe )

Ponad 5 tys. pocztówek z podziękowaniami za poświęcenie i walkę z pandemią koronawirusa, przekazali pracownicy Rossmanna lekarzom i pielęgniarkom ze szpitali zakaźnych w całej Polsce. Na specjalnie przygotowanych kartkach wypisane były życzenia, podziękowania i słowa wsparcia.

REKLAMA

– Szczelnie zapakowane przesyłki trafiły do 19 szpitali zakaźnych w całym kraju. Był to dowód uznania ze strony naszej firmy na wielki trud, zaangażowanie, a także pracę w ekstremalnie trudnych warunkach, którą wykonują pracownicy polskiej służby zdrowia. Swoje życzenia mógł napisać każdy pracownik firmy – mówi Agata Nowakowska, rzecznik prasowy Rossmanna.

Dla bezpieczeństwa pocztówki, które trafiły do centrali firmy z całej Polski, przeleżały w biurze ponad 3 tygodnie. Przed wysyłką dołączono do nich list przewodni od Marka Maruszaka, prezesa Rossmanna.

Rossmann już wcześniej reagował na skutki pandemii. W marcu przekazał 82 tys. kremów nawilżających do rąk, które trafiły do personelu medycznego we wszystkich szpitalach zakaźnych w Polsce. W kwietniu firma wypłaciła z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych specjalną pomoc finansową dla pracowników sklepów, magazynów i centrali. W przypadku ponad 80 proc. pracowników była to kwota 500 zł brutto (pozostałe osoby otrzymały 400 lub 300 zł w zależności od dochodu na członka rodziny).

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony