STREFA URODY

WYDARZENIA I PREMIERY

 

22 czerwca 2022, 16:15wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sephora zorganizowała warsztaty makijażu dla kobiet transpłciowych.

Sephora zorganizowała warsztaty makijażu dla kobiet transpłciowych. (fot. mat. pras. Sephora)

W maju sieć perfumerii Sephora zorganizowała warsztaty makijażu dla kobiet transpłciowych. Skoncentrowano się na potrzebach takich osób i postarano się o stworzenie przyjaznej atmosfery. Sieć zorganizowała to wydarzenie wraz z parterem czyli Kampanią Przeciw Homofobii (KPH).

Warsztaty Sephora odbyły się na dwóch poziomach zaawansowania: dla osób rozpoczynających swoją przygodę z makijażem oraz dla zaawansowanych. Szkolenia odbyły się w formie stacjonarnej oraz online, a wzięło w nich łącznie udział 30 pań.

Podczas spotkań, wspólnie z Sephora make up artists - Ewą i Natalią - uczestniczki odkrywały tajniki podstaw pielęgnacji i dowiedziały się jak, krok po kroku, wykonać makijaż dzienny. Z kolei grupa zaawansowana miała okazję zgłębić m.in. trendy w makijażu ust i konturowaniu twarzy. Każdy z warsztatów był też świetną okazją do rozmowy i zadawania pytań.
 
Sephora jest obecna w Polsce od 1999 roku. Dziś jest jedną z najpopularniejszych perfumerii w kraju. Jej pierwsza polska placówka ruszyła w Bydgoszczy w Centrum Handlowym King Cross. Obecnie posiada ponad 90 perfumerii w około 100 największych polskich miastach. Oferuje starannie dobrany, pełen nowości asortyment partnerskich marek – wśród nich zarówno klasyki, światowe premiery, jak i kolekcja marki własnej Sephora Collection.

Udostępnia też usługi makijażowe i pielęgnacyjne. Klienci mogą z nich skorzystać w specjalnych strefach tzw. Beauty Hubach, Skin Care Studio, Benefit Brow Barach, czyli profesjonalnych stanowiskach wspieranych przez zespół konsultantów i technologiczne innowacje. Siec jest częścią koncernu LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, wiodącej na świecie grupy dóbr luksusowych. Wciąż otwiera kolejne lokalizacje i modernizuje swoje placówki na całym świecie.

Przeczytaj również: Sephora zostaje strategicznym partnerem Zalando w kategorii kosmetyków premium


 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony