PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

22 lipca 2021, 09:36wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Tytuł Człowieka Roku 2020

Tytuł Człowieka Roku 2020 "Głosu Koszalińskiego" powędrował do Wandy Stypułkowskiej, prezes firmy MPS International oraz Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego (fot. materiały prasowe/MPS)

Wanda Stypułkowska, prezes firmy MPS International oraz Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego odebrała z rąk redaktora naczelnego „Głosu Koszalińskiego” i „Głosu Szczecińskiego” Marcina Stefanowskiego tytuł Człowieka Roku 2020. Wyróżnienie przyznała kapituła, składająca się z dziennikarzy.

REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bartykul

Dziennikarze docenili działania Wandy Stypułkowskiej i kierowanej przez nią firmy na rzecz lokalnej społeczności – szczególnie podczas pandemii.

Wsparciem jakiego udzieliła dla placówek ochrony zdrowia, szkół, hospicjum, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci były środki czystości, które firma przekazywała i – co nas szczególnie ujęło – z własnej inicjatywy. Nikt nie musiał o tę pomoc prosić – mówiła podczas uroczystości Joanna Boroń, dziennikarka „Głosu Koszalińskiego”.

MPS International to polski kontraktowy producent kosmetyków i opakowań z tworzyw sztucznych. Firma produkuje także pod własną marką profesjonalne środki czystości i linię Antiseptus, której sztandarowym wyrobem jest płyn do higienicznej dezynfekcji rąk. Na koszalińskim rynku działa od 30 lat. 

– Mieszkańcy Koszalina i okolic to są nasi pracownicy, a jeśli nie pracownicy, to ich rodziny. Stąd nasze zainteresowanie, by wszystkim żyło się tu jak najlepiej. Koronawirus był dla wszystkich dużym zaskoczeniem i nie wyobrażam sobie, żebyśmy jako firma produkująca środki do dezynfekcji, nie pomogli lokalnej społeczności. To był dla mnie naturalny odruch – mówiła Wanda Stypułkowska.

Wanda Stypułkowska z branżą kosmetyczną i jednocześnie z MPS International jest związana od 1 marca 1993 roku. Funkcję prezesa objęła w 2006 roku. Była też przewodniczącą Rady Nadzorczej Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, a od 2017 roku pełni funkcję prezesa tej organizacji. W 2019 roku została powołana w skład Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, gdzie jest jednym z dwojga reprezentantów polskiej branży kosmetycznej.

Firma stale MPS International zatrudnia ponad 350 osób. Zdobywa nowe rynki. W tej chwili prowadzi produkcję dla właścicieli marek kosmetycznych z Polski i Europy, między innymi ze Szwecji, Wielkiej Brytanii, krajów Beneluksu i Niemiec.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony