REKLAMAHEAN_banner główny_do 02.02

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

29 listopada 2021, 11:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Tiktokerki na swoich kontach prezentowały tutoriale, przekazywały informacje merytoryczne, oraz dzieliły się efektami przed i po zastosowaniu produktów Cameleo

Tiktokerki na swoich kontach prezentowały tutoriale, przekazywały informacje merytoryczne, oraz dzieliły się efektami przed i po zastosowaniu produktów Cameleo (źródło: LinkedIn)

Ponad 1 mln wyświetleń materiałów i ponad 75 tys. interakcji – to finał ostatniej kampanii flagowej linii Cameleo Anti Damage, którą firma Delia Cosmetics przeprowadziła głównie na TikToku.

REKLAMAMężczyzna w świecie beauty webinar_obajrzyj nagranie_ baner w artykule

– To mega zasięgowe narzędzie, dzięki któremu możemy w kreatywny sposób dotrzeć do nowej grupy odbiorców, a co najważniejsze produkty są prezentowane w naturalnym, zabawnym i ciekawym środowisku – skomentowała firma Delia Cosmetics.

Tiktokerki na swoich kontach prezentowały tutoriale, przekazywały informacje merytoryczne, oraz dzieliły się efektami przed i po zastosowaniu produktów Cameleo.

Z marketingowego punktu widzenia to bardzo ważny kanał komunikacji, gromadzący bardzo zaangażowaną społeczność, której nie można porównać z żadnym innym medium. Charakter tej platformy jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ dzięki niej przekazujemy merytoryczne informacje w postaci rozrywki – czyli w najlepszym możliwym połączeniu – czytamy w komentarzu firmy.

Współpraca z Tiktokerkami jest jednym z elementów kampanii Cameleo, która łączy różne kanały online, media tradycyjne (TV) oraz direct marketing.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony