REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

MARKETING

 

21 maja 2021, 08:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Relacja, która łączy Joannę Krupe i jej mamę, pozwoliła perfumerii na poprowadzenie komunikacji w sposób, z którym identyfikować się mogą różne klientki - zarówno dojrzałe kobiety jak i dziewczyny

Relacja, która łączy Joannę Krupe i jej mamę, pozwoliła perfumerii na poprowadzenie komunikacji w sposób, z którym identyfikować się mogą różne klientki - zarówno dojrzałe kobiety jak i dziewczyny (fot. materiały prasowe )

W reklamie Douglasa na dzień Matki wystąpiła Joanna Krupa w duecie ze swoją mamą – Jolantą. Spot reklamowy przedstawia relację opartą na czułości, miłości, bliskości, wsparciu i wspólnych radościach. Kończą go słowa „A ja kocham moją Mamę” wypowiadane przez modelkę.

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

W kampanii Douglasa wyzwaniem było przygotowanie strategii komunikacji, która pozwoliłaby efektywnie dotrzeć do różnych grup docelowych, nie powodując jednocześnie chaosu komunikacyjnego.

– Pokazujemy dzień z życia dwóch przyjaciółek – mamy i jej córki – w magicznej przestrzeni, która stanowić ma oderwanie od tego, czego doświadczyliśmy w ostatnich miesiącach. Jednocześnie relacja, która łączy Joasię i jej mamę Jolantę, pozwoliła nam na poprowadzenie wielowątkowej komunikacji w sposób, z którym identyfikować się mogą nasze klientki: kobiety i dziewczyny, które wybierają nasze sklepy i na co dzień obdarzają naszą markę zaufaniem – mówi Ewa Sadowska, marketing manager Douglas Polska.

Uzupełnieniem głównego spotu jest seria filmów przedstawiających krótkie rozmowy bohaterek kampanii o tym, co jest ważne w macierzyństwie, przyjaźni i w ich wspólnym życiu. Realizacją koncepcji kreatywnej, reżyserią filmów oraz zdjęciami zajął się Marcin Tyszka.

Spot „A ja kocham moją Mamę” 2021 emitowany będzie na kanałach grupy TVN i Polsat oraz na największych platformach wideo (YouTube, Ipla, Player, TVP VoD). Promowany też będzie w działaniach w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pintrest, TikTok, Snapchat). Zdjęcia wykorzystane zostaną też w kampanii internetowej na internetowej stronie sieci, we wnętrzach perfumerii w całej Polsce, jak i w reklamach zewnętrznych.

W ramach kampanii na Dzień Matki Douglas przygotował ofertę „Prezentów od serca”. Obejmuje ona produkty marek: Caudalie, Dr Irena Eris, Mokosh, Sensai, Yonelle i The Ordinary. Dostępna będzie w perfumeriach do 31 maja.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony