REKLAMARetail Trends_banner główny
Drogerie Natura

Drogerie Natura (fot. mat. prasowe)

Drogerie Natura zostały gospodarzem drugiej edycji akcji charytatywnej „Wsparcie po starcie”, z której zebrane środki zasilą konto Fundacji Poland Business Run. Aby włączyć się do pomocy wystarczy wybrać produkty oznaczone specjalnym logotypem przy okazji zakupów w jednej z blisko 300 drogerii w całej Polsce. Akcja trwa do 7 czerwca oraz w pierwszej połowie września. 

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

Fundacja Poland Business Run organizuje akcję „Wsparcie po starcie”, aby pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową w zakupie protez oraz dofinansowaniu rehabilitacji i konsultacji psychologicznych. Inicjatywa towarzyszy rozpoczęciu zapisów do biegu Kraków Business Run, skierowanego do przedstawicieli świata biznesu w Polsce. Do tej pory bieg zmienił na lepsze życie 139. osób.

W tegoroczną akcję zaangażowała się sieć drogerii Natura, która w dniach 11 maja-7 czerwca oraz 3-17 września tego roku przekaże na cele fundacji częściowy dochód ze sprzedaży produktów marek Schauma, Fa, Taft i Palette oraz marek dostępnych wyłącznie w Naturze – Seyo Men i Intimelle. Asortyment objęty akcją jest oznaczony przy półkach specjalnym logotypem. Osoby, które dokonają w wybranych dniach zakupów w jednej z blisko trzystu drogerii Natura w całej Polsce, będą mogły dodatkowo wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest m. in. 43-calowy telewizor.

– Od wielu lat aktywnie włączamy się w przedsięwzięcia mające na celu pomoc osobom potrzebującym. Angażowanie się w wartościowe inicjatywy jest dla nas bardzo ważne. Uważamy, że rolą biznesu jest uczestniczenie w życiu społecznym i wspieranie fundacji takich jak Poland Business Run – mówi Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes ds. finansowych w sieci Natura.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony