Makieta pierwszego wydania pisma Drogerii Natura po relaunchu

Makieta pierwszego wydania pisma Drogerii Natura po relaunchu (fot. materiały prasowe)

Sieć Drogerii Natura zdecydowała się na relaunch magazynu „Natura”, który od dziś, 3 stycznia 2022 r., będzie ukazywał się jako miesięcznik. Pismo jest skierowane wszystkich osób zainteresowanych ekologią, zdrowym stylem życia w duchu zero waste i zrównoważonym rozwojem.

Drogerie Natura wypuszczają na rynek odnowiony magazyn skierowany do nie tylko do klientów drogerii i członków Klubu Natura, ale także do wszystkich, którym bliskie są sprawy ekologii i ochrony środowiska.

– Wokół nowego miesięcznika i Klubu Natura chcemy skupiać ludzi, którym leży na sercu dobro Ziemi, którym nie jest wszystko jedno, gdzie mieszkają, jakim powietrzem oddychają, co jedzą, co kupują. Po prostu to, jak żyją. Chcemy razem z nimi sadzić drzewa, być przewodnikiem po świecie naturalnych kosmetyków i inspirować do ekologicznych zachowań – mówi Grażyna Tomala-Tylman, redaktor naczelna magazynu „Natura”. – Zachęcamy do życia w zgodzie z trendem zero waste, dlatego od pierwszego numeru pokazujemy sposoby na to, jak ponownie wykorzystać przeczytany magazyn – dodaje.

Pierwszy numer ukaże się w objętości 60 stron. Miesięcznik jest bezpłatny.

Grażyna Tomala-Tylman, naczelna magazynu, jest dyrektorem komunikacji i PR w Pelion S.A., największej firmie sektora ochrony zdrowia w Polsce. To spółka holdingowa, do której należy m.in. sieć Drogerii Natura, skupiająca blisko 300 drogerii stacjonarnych, sklep internetowy  drogerienatura.pl oraz sieć aptek DOZ. Wcześniej była zastępcą redaktora naczelnego „Dziennika Łódzkiego”, tworzyła także bezpłatne magazyny „Strefa Biznesu” i „Strona Kobiet”.

Okładka magazynu to kolaż przygotowany przez Barbarę Olejarczyk, malarkę, projektantkę graficzną, która ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Okładki są tak zaprojektowane, żeby czytelnik mógł wyciąć prace i oprawić je w passe-partout, tworząc kolekcję unikalnych grafik. Co miesiąc Barbara Olejarczyk, która jest również prężnie działającą aktywistką społeczną, będzie inspirowała czytelników do recyklingu całego magazynu.

Nowy layout miesięcznika „Natury” stworzyła Małgorzata Grula, dyrektor artystyczna studia projektowego Pinkshark. Sekretarzem redakcji jest Olga Rosłonek.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony