REKLAMARetail Trends_banner główny

WYDARZENIA I PREMIERY

MARKETING

 

24 maja 2021, 17:54wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W akcji „Świat zaczyna się od Mamy” 1300 kobiet otrzyma wsparcie w postaci kosmetyków o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych

W akcji „Świat zaczyna się od Mamy” 1300 kobiet otrzyma wsparcie w postaci kosmetyków o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych (fot. materiały prasowe )

Drogerie Hebe oraz firma Torf Corporation dołączyły do ogólnopolskiej inicjatywy organizowanej przez fundację Veritas z okazji Dnia Matki. W jej ramach wszystkie kobiety przebywające w Domach Samotnej Matki otrzymają kosmetyki. W sumie będzie to ponad 33,5 tys. produktów.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Akcja „Świat zaczyna się od Mamy” obejmie swoim zasięgiem wszystkie Domy Samotnej Matki i Ośrodki Wsparcia dla Kobiet – łącznie 53 placówki w całej Polsce. W ramach inicjatywy fundacji Veritas, której partnerami strategicznymi są marka Hebe oraz Torf Corporation, 1300 kobiet otrzyma wsparcie w postaci kosmetyków o łącznej wartości kilkuset tysięcy złotych.

– Chcemy być marką, która wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet nie tylko w świecie zdrowia i piękna. Włączając się w akcję „Świat zaczyna się od Mamy” pragniemy wesprzeć kobiety produktami, które pozwolą im się zatrzymać i poświęcić chwilę sobie – mówi Magdalena Mularuk, dyrektor marketingu Hebe.

– Macierzyństwo daje poczucie spełnienia. Chociaż bywa ciężko, szczególnie gdy jest się samotną mamą, to pozytywne chwile pomagają odwrócić uwagę od smutnych myśli. Wiemy, że w oczach swojego dziecka każda mama jest tą najpiękniejszą. Ale one same czasem o tym zapominają. Chcemy sprawić, żeby poczuły się dzięki naszym kosmetykom jeszcze piękniejsze – mówi Marek Wójcikowski, prezes zarządu Torf Corporation i dodaje.

Fundacji Veritas każdego roku stara się organizować różne inicjatywy z okazji Dnia Matki.

W tym roku Dzień Mamy będzie jednak niezwykle emocjonujący. Dzięki naszym partnerom: Hebe oraz Torf Corporation, możemy wesprzeć Panie w całej Polsce – mówi Anna Matusewicz, project manager Fundacji Veritas.
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony