wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Materiały przygotowane dla Drogerii Koliber w związku z miesiącem walki z rakiem piersi

Materiały przygotowane dla Drogerii Koliber w związku z miesiącem walki z rakiem piersi (fot. Ambra LinkedIn)

Konkurs z nagrodami oraz poradniki dla konsumentów związane z profilaktyką raka piersi, to kolejne akcje, z którymi ruszyła sieć drogerii Koliber.

1 października wystartowała najnowsza akcja konsumencka i zarazem konkurs „KoliBEREK” dla klientów sieci Drogerie Koliber. Klienci zbierają naklejki za zakupy i wykonują zadania konkursowe, a nagrodami są 3x Thermomix TM6, 10x bon o wartości 100 zł i 10 x bon o wartości 50 zł na zakupy w Drogerii Koliber,

Ponieważ październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, to przez cały najbliższy miesiąc organizator sieci – firma Ambra będzie wspierać edukację i zachęcać do profilaktyki w tym zakresie. Z tego tytułu m.in. przygotowane zostały dla pracowników Ambry oraz personelu i klientów Drogerii Koliber przypinki z różową wstążką, a w drogeriach zostaną umieszone zawieszki z materiałem „Samobadanie Piersi".

Dodatkowo, każda osoba zapisująca się do newslettera Drogerii Koliber, oprócz aktualnych ofert, otrzyma darmowego e-booka „Profilaktyka ma moc”.

Koliber to franczyzowa sieć drogerii skupiająca ok. 200 placówek. Jej organizatorem jest firma Ambra działająca w ramach Grupy Eurocash.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony