wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Coraz więcej kosmetyków, nawet ze specjalistycznych kategorii kojarzonych dotychczas wyłącznie z drogeriami, a nawet salonami kosmetycznymi, pojawia się w sieciach dyskontowych. Marka lakierów hybrydowych Provocater właśnie weszła do sieci Lidl.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020

(fot. fb Provocater)

Coraz więcej kategorii kosmetycznych pojawia się w sieciach dyskontowych. Na półki tego rodzaju sklepów wchodzi też coraz więcej marek. Na sprzedaż w tym kanale decydują się nawet firmy oferujące bardzo specjalistyczne produkty. Najnowszym przykładem jest marka lakierów hybrydowych Provocater do tej pory kojarzona głównie ze sklepami i sieciami kosmetycznymi.

Od dziś lakiery hybrydowe Provocater możecie znaleźć w sklepach LIDL na terenie całej Polski. Wyselekcjonowaliśmy 15 ulubionych odcieni naszych klientek i zamknęliśmy je w buteleczkach 4 ml. Każdy kolor kupicie w cenie 14,99 zł.

Szukajcie nas na półce z promocjami tematycznymi, a jeśli nie znajdziecie, to zapytajcie o nas sprzedawcę.

Promocja trwa do wyprzedania! Życzymy Wam udanych łowów!” – zwraca się marka Provocater do fanów na jej facebookowym profilu.

Podobnie jak w tym przypadku często współpraca marek z dyskontami jest okazjonalna. Są to krótkotrwałe promocje cenowe, akcje tematyczne organizowane przez sieci. Firmom zależy na współpracy z dyskontami, ponieważ jest to jeden z najszybciej rozwijających się kanałów sprzedaży kosmetyków w Polsce.

Obecnie sklepy drogeryjno-kosmetyczne są największym kanałem sprzedaży kosmetyków w Polsce. Ich udział utrzymuje się na poziomie blisko 45 proc. Jednak sklepy internetowe i dyskonty spożywcze rosną w siłę. Mają razem ponad 22 proc. udziałów w sprzedaży kosmetyków, czyli połowę mniej niż drogerie, ale rozwijają się jednak bardzo dynamicznie. Dyskonty, zaraz po internecie, są najszybciej rosnącym kanałem sprzedaży kosmetyków.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony