REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Dzięki wsparciu akcji, której twarzą jest Alżbeta Lenska, każdy ma szansę pomóc młodym ludziom w ich przyszłej drodze zawodowej

Dzięki wsparciu akcji, której twarzą jest Alżbeta Lenska, każdy ma szansę pomóc młodym ludziom w ich przyszłej drodze zawodowej (fot. mat.prasowe/ Mary Kay)

W tegorocznej edycji kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day, ambasadorką została Alżbeta Lenska. 

REKLAMAForum Branży Kosmetycznej (belka w artykułach) 4-31.08.2020 r.

Spierzchnięte usta to problem, z którym część z nas boryka się niezależnie od pory roku. Picie zbyt małej ilości wody, suche lub mroźne powietrze, różnice temperatur, a nawet spożywanie pikantnych potraw sprawia, że wargi stają się przesuszone i mogą boleśnie pękać. Możesz jednak temu łatwo zaradzić, regularnie o nie dbając.

Do ich pielęgnacji można wybrać produkt, który kompleksowo zadba o ich stan i pomoże drugiej osobie. Bo to właśnie produkty do ust wspierają zainicjowaną przez firmę Mary Kay kampanię społeczną „Dłonie pełne dobra”. Jeden dolar z każdego sprzedanego Zestawu Satin Lips zostanie przekazany podopiecznym Fundacji One Day. Środki zebrane dzięki akcji zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka.

Ambasadorką tegorocznej edycji kampanii jest Alżbeta Lenska - polska aktorka filmowa i teatralna, czeskiego pochodzenia. Prywatnie jest żoną aktora Rafała Cieszyńskiego, wraz z którym angażuje się w działalność charytatywną i społeczną. Jest też jedną z ambasadorek i osób promujących Wigilię One Day - wigilijnego spotkania dla dzieci z domów dziecka. 

Jak stać się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra”? Wystarczy, że w terminie od 12 maja do 31 grudnia 2020 roku dokonasz zakupu Zestawu Satin Lips White Tea & Citrus u konsultantki Mary Kay. Zeszłoroczna, pierwsza edycja kampanii „Dłonie pełne dobra” była sukcesem a zebrane pieniądze pomogły zorganizować kursy dla dziesięciu podopiecznych Fundacji One Day w ramach programu USAMODZIELNIENI, który funduje kursy zawodowe oraz odkrywa talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową. Co roku program pomaga usamodzielnić się 200 osobom – młodzieży opuszczającej pieczę zastępczą. 

- Zeszłoroczna edycja kampanii „Dłonie pełne dobra” tylko utwierdziła nas w przekonaniu, jak wiele możemy osiągnąć działając wspólnie za pomocą małych gestów. Dzięki zaangażowaniu naszych konsultantek oraz klientek, mogliśmy wesprzeć wspaniałą młodzież: aż 10 podopiecznych Fundacji One Day miało dzięki temu szansę odbyć kursy zawodowe lub rozwijać swoje pasje. Głęboko wierzymy, że w przyszłości pomoże im to w podjęciu wymarzonej pracy. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy i mamy nadzieję, że w tym roku uda się jeszcze bardziej wydłużyć tę listę – komentuje Natalia Zgorzelska, Marketing Communication Coordinator, Mary Kay Polska. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony