REKLAMANajlepszy Produkt 2022_ogloszenie wynikow_ baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKI

 

13 stycznia 2022, 14:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Unilever będzie promował na platformie Amazon całe swoje portfolio produktów

Unilever będzie promował na platformie Amazon całe swoje portfolio produktów (fot. materiały prasowe)

Unilever jako pierwszy reklamodawca w Polsce, jeszcze przed oficjalną polską premierą Amazon Advertising, startuje z pełną kampanią promocyjną na platformie. Marka będzie promować całe portfolio produktów.

REKLAMANajlepszy Produkt 2022_ogloszenie wynikow_baner w artykule

– Rozpoczęcie działań reklamowych Unilevera w ramach Amazon Ads to rozszerzenie dotychczasowych kanałów sprzedaży marki i próba dotarcia do konsumentów już dziś korzystających z największego, globalnego marketplace – poinformowała firma Mindshare Polska, odpowiedzialna za realizację działań mediowych Unilevera na Amazonie.

W ramach formatów: Sponsored Products, Sponsored Brands (Product Collection) i Stores, dobranych w oparciu o doświadczenia Mindshare ze współpracy z platformą Amazon Advertising na rynkach zagranicznych, Unilever będzie promować całe portfolio produktów.

Unilever, jak na lidera kategorii przystało, jest jednym z pierwszych reklamodawców aktywnie korzystających z pełnej palety rozwiązań Amazon Ads, a co więcej – wprowadza najnowsze dostępne rozwiązania promocyjne dla swoich topowych marek jeszcze przed datą oficjalnej premiery – skomentował Rafał Baleja, senior key account manager ecommerce w Unilever.

– Jedną z głównych kwestii, o którą należy zadbać prowadząc sprzedaż, jest widoczność produktów w sklepie - dotyczy to zarówno sprzedaży offline jak i online. Skorzystanie z Amazon Ads, rozwiązanie, które dla polskich sprzedawców jest oficjalnie dostępne od 10 stycznia, pozwoli nam lepiej wyeksponować nasze marki na wirtualnej półce sklepowej oraz efektywniej konkurować z innymi graczami w naszych kategoriach produktowych  – wyjaśnił Adrian Nawrocki, ecommerce manager w zespole Unilever, w Mindshare Polska.

W Mindshare Polska za działania dla Unilevera, a tym samym dla marek takich jak Dove, Domestos, Cif, Coccolino, Rexona, Axe odpowiedzialny jest 30-osobowy zespół.

Czytaj także: Łukasz Kuczkowski, Unilever: Klient planuje zakupy w internecie, rzadko robi je impulsowo

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony