REKLAMABanner Główny_Polpak_ 10.05-24.05.2021

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jak czytamy w informacji prasowej sieci Dm,  aby jej klienci mogli bezpiecznie przetrwać lato, zaoferowała ona tanie, ale wysokiej jakości testy antygenowe

Jak czytamy w informacji prasowej sieci Dm,  aby jej klienci mogli bezpiecznie przetrwać lato, zaoferowała ona tanie, ale wysokiej jakości testy antygenowe (fot. materiały prasowe )

Drogerie Dm zaoferowały testy na COVID-19 w cenie 0,95 euro. Są dostępne we wszystkich sklepach stacjonarnych. Można je również kupić w sklepie internetowym i przez aplikację. Sieć zaprasza też do zakupów hurtowych.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

– W marcu testy do użytku domowego były towarem deficytowym, a ceny zakupu dla detalistów, a tym samym ceny sprzedaży, były odpowiednio wysokie. W ciągu kilku tygodni ten obraz znacznie się zmienił. Ceny zakupu spadły, dlatego chcemy tę przewagę przekazać naszym klientom. Obniżyliśmy cenę do 95 centów za sztukę – mówi Sebastian Bayer, dyrektor zarządzający Dm odpowiedzialny za marketing i zaopatrzenie.

Oprócz szybkich testów antygenowych do samodzielnego pobieranie próbek z nosa, Dm oferuje również testy wykonywane przy użyciu próbek śliny. Znaleźć je można we wszystkich drogeriach sieci, w sklepie internetowym oraz w aplikacji.  

Z niskich cen mogą skorzystać również klienci hurtowi. Na przeznaczonej dla nich stronie internetowej są one dostępne w cenach odpowiadających cenom sklepowym. Zamówienia można składać nawet na duże partie. Dostawa odbywa się na terenie Niemiec i od kwoty 2 tys. euro jest bezpłatna.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony