"Pomagamy jak umiemy" to akacja, którą Rossmann prowadzi od czterech lat (fot. materiały prasowe )

Już czwarty rok z rzędu punkty zebrane przez klientów Rossmanna w aplikacji Rossmann PL zmieniły się w tony pieluch, mydła i karmę dla zwierząt. Sieć rozwiozła dary do domów dziecka, domów pomocy społecznej, domów samotnych matek, hospicjów i schronisk dla zwierząt.

– Zebrana przez naszych klientów kwota robi wrażenie. To pięć milionów złotych! Pomoc o wartości 4 mln zł otrzymało w tym roku 18 tysięcy dzieci i 19 tysięcy osób chorych, niepełnosprawnych i potrzebujących. A także ponad siedem tysięcy zwierzaków – podopiecznych schronisk – zdradziła Agata Nowakowska, rzeczniczka Rossmanna.

Ponieważ ten rok był nietypowy, firma Rossmann podjęła decyzję by jeden milion złotych przeznaczyć na zakup kremów do rąk dla pielęgniarek, lekarzy i ratowników z 93 szpitali walczących z epidemią.

– W przyszłym roku będziemy kontynuowali naszą akcję pod hasłem „Pomagamy jak umiemy kobietom”. Pomoc trafi m.in. do domów samotnej matki i matek niepełnosprawnych dzieci – dodała Agata Nowakowska.

Aby dołączyć do akcji wystarczy mieć aplikację Rossmann PL, skanować ją robiąc zakupy, a punkty które w ten sposób są zbierane trafiają do wybranej organizacji. Pod koniec roku zmieniają się w tony pieluch, mydła czy karmy dla zwierząt. Rossmann prowadzi akcję od czterech lat.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony