REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

10 czerwca 2019, 09:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Koncern Procter & Gamble, do którego należy marka Pantene ogłosił, że Paris Lees, aktywistka praw transseksualistów została najnowszą ambasadorką tej marki.

REKLAMA
Paris Lees to brytyjska dziennikarka, prezenterka i aktywistka

Paris Lees to brytyjska dziennikarka, prezenterka i aktywistka (fot. FB Paris Lees)

Paris Lees jako osoba transpłciowa będzie współpracować z firmą nad tworzeniem lepszej widoczności osób transpłciowych w głównym nurcie społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży trans.

Będąc w stanie włączyć telewizor, móc zajrzeć do czasopisma, sprawdzić w Internecie i zobaczyć, że istnieją marki celebrujące ludzi ze społeczności [trans] to tak, jakby przesunął się środek pola. Nigdy nie myślałam, że ludzie trans będą celebrowani. Pomyślałam, że możemy zmniejszyć piętno, ale nie zdawałam sobie sprawy, że będziemy zdobywać nagrody i pojawiać się na okładkach magazynów czy w reklamie  - skomentowała Paris Lees. 

To najnowsza inspirująca kampania marketingowa firmy, która słynie z przeznaczania ogromnego budżetu na cele społeczne.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony