REKLAMAWK e-wydania 6_7_2021

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

1 lipca 2021, 13:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Selena Gomez podkreśla, że sprzeciwia się mitom piękna – nierealnym oczekiwaniom budowanym przez społeczeństwo, które stanowią cel niemożliwy do osiągnięcia.

Selena Gomez podkreśla, że sprzeciwia się mitom piękna – nierealnym oczekiwaniom budowanym przez społeczeństwo, które stanowią cel niemożliwy do osiągnięcia. (fot.materiały prasowe)

Kosmetyki stworzone przez Selenę Gomez zadebiutowały w Sephorze. Marka makijażowa Rare Beauty jest dostępna w sklepie internetowym sieci oraz w wybranych perfumeriach stacjonarnych.

REKLAMAGOLDENBOX - belka w artykule - 16.07 - 16.08

Autorska kolekcja makijażowa Rare Beauty Seleny Gomez ma swoją premierę w Sephorze od lipca na całym świecie.

Od momentu powstania marki, Selena była osobiście zaangażowana w każdy etap opracowywania produktów – od testowania kosmetyków, po opracowanie projektu, np. unikalnego, poręcznego zestawu do poprawek makijażu „w biegu” - Blot & Glow Touch-Up. Selena Gomez podkreśla, że sprzeciwia się mitom piękna – nierealnym oczekiwaniom budowanym przez społeczeństwo, które stanowią cel niemożliwy do osiągnięcia. „Rare Beauty wykorzystuje makijaż jako element celebracji naszej różnorodności i środek do odnalezienia samoakceptacji i pokochania siebie” – czytamy w informacji prasowej.

Jeden procent dochodu ze sprzedaży każdego produktu marki Rare Beauty oraz fundusze wpłacane przez partnerów marki, są przeznaczane na wspieranie działalności Fundacji Rare Impact Fund, która dba o dostęp do środków ochrony zdrowia mentalnego. W ostatnim czasie fundacja wyznaczyła sobie ambitny cel zgromadzenia w okresie 10 lat kwoty 100 mln dolarów, aby wspomóc wypełnienie luk w usługach ochrony zdrowia mentalnego w społecznościach, w których dostęp do takich usług jest utrudniony. W ten sposób FRI stanie się największym znanym na świecie funduszem, oferującym wsparcie zdrowia mentalnego, w ramach podmiotu gospodarczego.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony