HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

EKOLOGIA

 

15 lutego 2023, 10:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe)

Internetowy sklep Bee.pl, sprzedający również kosmetyki, suplementy diety i chemię gospodarczą, zanotował 25 proc. wzrost sprzedaży rok do roku żywności ekologicznej. 

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Bee.pl, internetowy sklep należący do białostockiej spółki Glosel, informuje, że zwiększył sprzedaż rok do roku ekologicznej żywności o 25 proc.

– Wiodącą kategorią są u nas napoje roślinne, tu jesteśmy niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o rynek e-commerce, ale również jesteśmy bardzo dużym odbiorcą i sprzedawcą tych produktów w ogóle w Polsce. Sprzedajemy miesięcznie około 100 tys. litrów napojów roślinnych. Kolejnym bardzo ważnym elementem rozwoju produktów ekologicznych w spółce Glosel jest żywność dla dzieci – komentuje Sławomir Siergiejczyk, dyrektor handlowy Bee.pl

Z analiz Bee.pl wynika, że dla klientów istotne są certyfikaty, jakimi opatrzone są produkty. „Zielony listek” na opakowaniu świadczy o tym, że żywność w przynajmniej 95 proc. została wyprodukowana metodą ekologiczną. Firma podkreśla, że ma własny certyfikowany magazyn, który daje gwarancję jakości dystrybucji i przechowywania produktów.

Bee.pl sprzedaje produkty z różnych kategorii. Specjalizuje się w produktach ekologicznych, również w kategoriach kosmetyków i chemii domowej. Oferuje również suplementy diety, w tym produkty ziołowe, z CBD i akcesoria dla mam. To również produkty do domu z różnych kategorii, żywność dla dzieci i książki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony