REKLAMATestowane przez WK
L’Oréal ma nadzieję, że rozwiązanie pozwoli większej liczbie konsumentów na zapoznanie się z lakierami Essie i wypróbowanie w bezpieczny sposób – bez ponoszenia zbędnych kosztów – szerszej palety kolorów

L’Oréal ma nadzieję, że rozwiązanie pozwoli większej liczbie konsumentów na zapoznanie się z lakierami Essie i wypróbowanie w bezpieczny sposób – bez ponoszenia zbędnych kosztów – szerszej palety kolorów (fot. essie.com)

Marka Essie, należąca do koncernu L’Oréal, wprowadziła innowację technologiczną. Wirtualny salon stylizacji paznokci wykorzystujący sztuczną inteligencję – Essie on Hand – pokazuje jak dany lakier prezentuje się na paznokciach. Za jego pośrednictwem można też dokonać zakupu wybranego koloru.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

Wirtualny salon Essie on Hand został stworzony we współpracy z ModiFace. Spółka, która tak jak i marka Essie należy do L’Oréal, tworzy oparte o technologię sztucznej inteligencji doświadczenia wirtualne, dzięki którym klienci mogą sprawdzać na sobie produkty kosmetyki kolorowej, a następnie kupować je online.

Tak jest i w tym przypadku. W Essie on Hand wybieramy odcień skóry i kształt paznokci. Następnie możemy sprawdzić czy dowolnie wybrany kolor z palety lakierów Essie pasuje do naszych dłoni. Wrażenie jest bardzo realne i oddaje to, jak będziemy się czuć z danym kolorem na paznokciach, bez potrzeby zakupu emalii.

Oczywiście wirtualny salon umożliwia także zakupy online, gdy już jesteśmy pewni swojego wyboru.

L’Oréal ma nadzieję, że rozwiązanie pozwoli większej liczbie konsumentów na zapoznanie się z lakierami Essie i wypróbowanie w bezpieczny sposób – bez ponoszenia zbędnych kosztów – szerszej palety kolorów.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony