REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

21 września 2022, 14:33wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Perfumy Chopin zadebiutowały na rynku w 2019 roku po tym, jak Miraculum uzyskało od Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina wyłączność na używanie unijnego i międzynarodowego znaku towarowego „Chopin” dla produktów kosmetycznych

Perfumy Chopin zadebiutowały na rynku w 2019 roku po tym, jak Miraculum uzyskało od Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina wyłączność na używanie unijnego i międzynarodowego znaku towarowego „Chopin” dla produktów kosmetycznych (fot. materiały prasowe )

Miraculum poszerzyło dostępność swoich marek w Notino. Do marek Miraculum i Pani Walewska dołączyły perfumy premium marki Chopin.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

W Notino, najwięszej internetowej perfumerii w Europie, Miraculum sprzedawało dotychczas kosmetyki marek Miraculum i Pani Walewska. Teraz ofertę polskiej firmy uzupełnią perfumy Chipin.

– Współpracę z perfumerią Notino oceniamy jako bardzo owocną. Nasze produkty spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem w Europie, szczególnie dobre opinie na temat serii Pani Walewska płyną z rynku włoskiego. Cieszymy się z kolejnego wdrożenia na tej platformie – ma ono dla nas szczególne znaczenie, ponieważ perfumy Chopin są sygnowane nazwiskiem najwybitniejszego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina i są jedyną polską marką perfumeryjną klasy premium – komentuje Sławomir Ziemski, członek zarządu Miraculum.

Perfumy Chopin zadebiutowały na rynku w 2019 roku. Miraculum uzyskało od Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina wyłączność na używanie unijnego i międzynarodowego znaku towarowego „Chopin” dla produktów kosmetycznych. Umowa obejmuje wszystkie rynki krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii i Korei Południowej. Firma 15 proc. swojej produkcji sprzedaje na rynki światowe.

Notino istnieje na rynku od 2004 roku i obecnie jest to największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie. Z platformy korzysta ponad 16 mln klientów. W ofercie sklepu dostępnych jest 82 tys. produktów od 1,4 tys. globalnych marek.

Czytaj także: Notino odnotowuje wzrost obrotów: 737 milionów Euro w 2021.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Adrian 1 10 dni temu

  Gratulacje! super wiadomość

  Edytowany: 6 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony