REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v3
Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/68507_coty-rozwija-technologie wirtualnego-lust_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

TECHNOLOGIE

 

7 października 2021, 09:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Coty i Perfect Corp, która zajmuje się technologią AR nawiązały współpracę, aby umieścić technologię aplikacji YouCam w witrynach i w sklepach, w których sprzedawane są między innymi Sally Hansen, Kylie Cosmetics i Covergirl  – czytamy na portalu Glossy.

REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner w tekście 12.2021
Nowe technologie mają coraz większe znaczenie w branży beauty

Nowe technologie mają coraz większe znaczenie w branży beauty (fot. Shutterstock)

Jean-Denis Mariani, dyrektor ds. cyfrowych w Coty, zwrócił uwagę, że „wirtualna przymierzalnia” ma być ogromnym czynnikiem konwersji i zwiększać średnią wartość zamówienia dla tych marek. Według Perfect Corp., jej technologia prowadzi do średnio 400 proc. wzrostu konwersji sprzedaży online i 200 proc. konwersji w sklepie, przy jednoczesnym spadku zwrotów o 8 proc. 

Dzięki wdrożeniu wielokanałowemu klienci będą mogli uzyskać dostęp do próbnej rzeczywistości za pośrednictwem aplikacji YouCam oraz innych kanałów społecznościowych i internetowych. Doradcy urody w sklepach lub konsumenci (poprzez zeskanowane kody QR na półce) również mogą uzyskać dostęp do technologii podczas sprzedaży produktów. Zostanie ona osadzona zarówno w e-commerce DTC, jak i nietransakcyjnych witrynach marek. W dłuższej perspektywie Coty i Perfect Corp będą współtworzyć i wypuszczać na wyłączność technologie dedykowane markom należącym do Coty. 

Przeczytaj również: Kylie Jenner zaoferowała kosmetyki dla dzieci. Kylie Baby to jej pierwsza linia stworzona we współpracy z Coty

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony