REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Połączenie robotyki z kosmetologią daje coraz ciekawsze efekty, jak np. współpraca XWELL z Clockwork, która zaowocowała zrobotyzowanymi stacjami do manicure.

Połączenie robotyki z kosmetologią daje coraz ciekawsze efekty, jak np. współpraca XWELL z Clockwork, która zaowocowała zrobotyzowanymi stacjami do manicure. (Shutterstock)

Próbując uczynić self-care bardziej dostępnym i prostszym podczas podróży, firmy XWELL i Clockwork nawiązały współpracę; na początku 2023 roku planują wprowadzić zautomatyzowane stacje manicure na amerykańskie lotniska.

REKLAMATestowane przez WK_Caudalie

XWELL, autorytet w dziedzinie rozwiązań w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia dla osób będących w podróży czy w ruchu, oraz Clockwork, pierwszy i jedyny dostępny publicznie na świecie robot do manicure, wprowadzą na lotniska w Stanach Zjednoczonych do pięciu najnowszych wersji robota zasilanego sztuczną inteligencją.

Otwarcie odbędzie się w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2023 r. z zamiarem wdrożenia aż 25 jednostek w całej firmie. Mechaniczna stacja MiNiCURE to robot, który precyzyjnie maluje paznokcie. W pełni autonomiczny robot łączy sztuczną inteligencję z technologią kamer 3D, aby móc robić zdjęcia każdego paznokcia, dzięki czemu maluje je bezpiecznie, szybko i dokładnie bez interwencji człowieka. Podróżni wybierają lakier do paznokci, umieszczają stosowny wkład w urządzeniu i używają ekranu dotykowego, aby skorzystać z samouczka na temat  procesu malowania. Gdy podróżnicy położą ręce na podpórce i powiedzą „gotowe”, robot zaczyna malować po jednym paznokciu naraz.

Cieszymy się, że możemy współpracować z XWELL, aby udostępnić naszą technologię podróżnym na lotniskach” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Clockwork, Renuka Apte. „Podróże mogą być stresujące i często osoby podróżujące nie mają czasu, aby wcisnąć się na wycieczkę do salonu przed delegacją służbową lub wakacjami. Zdecydowana większość naszych klientów twierdzi, że używałaby Clockwork na lotnisku. Cieszymy się, że możemy przekształcić czas stracony na oczekiwanie na lot w wydajną, 10-minutową usługę kosmetyczną, która pomaga ludziom czuć się bardziej skupionymi i gotowymi na podróż”.

Czytaj także: Robotyka wchodzi na rynek manicure

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony