REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

PRODUCENCI I MARKI

Badania i rozwój

 

9 grudnia 2020, 10:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Amorepacific opracowuje nowe kosmetyki redukujące zmarszczki

Amorepacific opracowuje nowe kosmetyki redukujące zmarszczki (fot. Shutterstock)

Centrum badawczo-rozwojowe Amorepacific i KAIST zaprezentowały technologię, która może odwrócić proces starzenia się ludzkich fibroblastów skóry.

Zespół opracował model sieci sygnalizacyjnej dla starzejących się komórek skóry, przeprowadził symulacje i odkrył rdzeń f, który odwraca starzenie się starych komórek i przekształca je w młodsze. Korzystając z tego czynnika, zespół mógł stworzyć oryginalną technologię odwrotnego starzenia.

Park Won-seok, dyrektor Centrum Badań i Innowacji w Centrum Badań i Rozwoju Amorepacific, powiedział:

- Wspólne badania umożliwiły nam zbudowanie modelu sieci sygnałowej starzenia się i sztucznego modelu skóry starszej, dzięki czemu dostrzegliśmy potencjał odwrócenia procesu starzenia skóry. AmorePacific będzie nadal opierać się na naszych badaniach dotyczących dermatologii i sektora biologicznego, aby spowolnić lub poprawić postęp starzenia, który wcześniej uważano za niemożliwy. Będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby chronić zdrowie naszych klientów na całym świecie.

W oparciu o wyniki badań Centrum Badawczo-Rozwojowe Amorepacific opracowuje kosmetyki redukujące zmarszczki poprzez ekstrakcję podstawowego składnika z ekstraktu z nasion Camellia japonica, kontrolującego starzenie się ludzkiej skóry.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony