REKLAMAPrzewodnik Antybakteryjny_banner główny_maj 2020

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Branża finansowa będzie dążyć do przejścia na bardziej cyfrowy marketing i podejściem, które wyróżnia się tradycyjnymi produktami i oferują rozwiązania pomagające konsumentom w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych

Branża finansowa będzie dążyć do przejścia na bardziej cyfrowy marketing i podejściem, które wyróżnia się tradycyjnymi produktami i oferują rozwiązania pomagające konsumentom w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych (fot. Adobe)

Comperemedia ogłosiła cztery trendy, które mają wpłynąć na krajobraz usług finansowych w 2020 r., oparte na kompleksowych danych rynkowych i konsumenckich, szczegółowej analizie i przykładach marek.
 

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

W 2020 r. i kolejnych latach Comperemedia przewiduje znaczne postępy i zmiany w branży związane z usługami finansowymi.  - Zidentyfikowaliśmy cztery trendy, które odnoszą się do tego, w jaki sposób branża będzie kierować przyszłością płatności, poprawiać obsługę klienta, promować gotowość finansową oraz poszerzać partnerstwa i nagrody dla konsumentów - zapowiedziała Lily Harder, starszy dyrektor ds. strategii marketingowej w Comperemedia.

1. Niewidzialna podróż przez płatności

Proces podejmowania decyzji finansowych będzie się odbywał za kulisami.
• Dostawcy usług finansowych będą poszukiwać innowacyjnych sposobów na wyeliminowanie jeszcze większego tarcia z codziennych transakcji, zmieniając sposób płatności z płynnego na niewidoczny.
• Przy ciągłym rozwoju sztucznej inteligencji (AI) proces podejmowania decyzji finansowych będzie się odbywał za kulisami. Zautomatyzowane transakcje obejmą więcej linii produktów, takich jak oszczędności i inwestycje.
• Gamifikacja rozpocznie się w przestrzeni osobistego zarządzania finansami (PFM), zachęcając konsumentów do podejmowania lepszych decyzji finansowych. 

2. Obsługa klienta 2.0

Obsługa klienta będzie w centrum uwagi w 2020 r., ale z nowym akcentem, oferując rozwiązania problemów, których konsumenci i małe firmy sobie nie wyobrażali.
 • Sztuczna inteligencja na nowo odkryje tradycyjny krajobraz obsługi klienta dzięki bardziej intuicyjnym centrom obsługi telefonicznej i najnowocześniejszym rozwiązaniom, które w razie potrzeby mogą dotrzeć do właściwego człowieka.
• Marki finansowe wprowadzą proaktywne rekomendacje do większej liczby kanałów cyfrowych i przyjmą silniejsze strategie marketingowe oparte na rozwiązaniach, aby zwiększyć zaangażowanie i zwiększyć lojalność klientów.
•Wydawcy kart kredytowych będą różnicować produkty, usprawniając świadczenia z kart i zastępując przestarzałe świadczenia z większym dostępem do wydarzeń, wyjątkowych doświadczeń i usług konsjerża.

3. Przygotowanie do nieznanego
 
Kładąc silny nacisk na kondycję finansową, przemysł intensywnie pracuje, aby pomóc konsumentom na wszystkich poziomach dochodów przygotować się na niepewną przyszłość.
 • Kryzys zadłużenia pogorszy się, a marki finansowe będą wykorzystywać unikalne propozycje wartości i tożsamości marek, aby przekazywać poczucie bezpieczeństwa i stabilności klientom i potencjalnym klientom.
• Generacja Z będzie bardziej nastawiona na dostawców usług finansowych, zarówno pod względem rozwoju produktów, jak i strategii marketingowych. Przejście na bardziej cyfrowy marketing będzie zgodne z podejściami, które wyróżniają się tradycyjnymi produktami i oferują rozwiązania pomagające konsumentom w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych.
• Gotowość i stabilność finansowa zajmą centralne miejsce w wielu liniach produktowych, wraz ze zwiększonym naciskiem na elastyczność, aby pomóc konsumentom w dostosowaniu się do wszelkich trudności, jakie mogą napotkać podczas ich osobistej podróży finansowej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony