REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v1

WYDARZENIA I PREMIERY

 

17 listopada 2021, 08:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Do kalendarza DOZ modelki-seniorki pozowały w sukniach wieczorowych, eleganckich białych koszulach, ale i podartych dżinsach i ramoneskach

Do kalendarza DOZ modelki-seniorki pozowały w sukniach wieczorowych, eleganckich białych koszulach, ale i podartych dżinsach i ramoneskach (fot. https://dozfundacja.pl/)

DOZ Fundacja, w akacji Dojrzałość jest piękna, wydała kalendarz, do którego zapozowało 12 seniorek, mieszkanek Łodzi. Środki z jego sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie osób starszych, organizowane przez fundację.  

REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner w tekście 12.2021

DOZ Fundacja dbam o zdrowie, premierą kalendarza charytatywnego na rok 2022 zapowiedziała kampanię społeczną ”Dojrzałość jest piękna”. Na jego kartach znalazło się 12 łodzianek w wieku 60-80 lat. Seniorki pozowały w sukniach wieczorowych, eleganckich białych koszulach, ale i podartych dżinsach i ramoneskach. Środki z jego sprzedaży przeznaczone będą na zajęcia aktywizacyjne dla seniorów.

Fundacja powiązana z aptekami DOZ chce zerwać z wizerunkiem seniora, który kojarzy się ze smutną starością, chorobami, samotnością i brakiem aktywności. Pomaga osobom starszym w zachowaniu jakości życia oraz uniknięciu wykluczenia ze społeczeństwa. W swoich akcjach promuje aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, organizując zajęcia nordic walking i Tai-Chi. Fundacja jest też partnerem DOZ Maratonu, w którym uczestniczy duża grupa osób w wieku 60+.

Fundacja jest też organizatorem wykładów na temat różnych aspektów zdrowotnych. Jako eksperci zapraszani są na nie lekarze, dietetycy, psychologowie, terapeuci, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni. Podczas konferencji seniorzy mają także możliwość konsultacji z prawnikami, policjantami, finansistami i urzędnikami m.in. Rzecznikiem ds. Seniorów.

Kolejną akcją DOZ fundacji jest „Książka dla Seniora, czyli Senior czyta”. Polegającą ona na zbiórce książek dla łódzkich klubów i Centrów Seniora. Fundacja wspiera też inne organizacje pomagające seniorom. Współpracuje z DPS-ami na terenie całego kraju, dla których przekazuje środki higieniczne, opatrunkowe, kosmetyki, zioła i inne niezbędne produkty.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony