REKLAMATestowane przez WK
Grafiki z okładek magazynów

Grafiki z okładek magazynów "Natura" sieć wystawiła na licytacje w ramach 31. finału WOŚP (źródło: Allegro)

Natura wspiera tegoroczny 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając aukcje z dwunastoma grafikami, które zdobiły okładki magazynu „Natura” od stycznia do grudnia 2022 r.

Drogerie Natura przekazały na licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grafiki zdobiące okładki ubiegłorocznych wydań magazynu „Natura”. Każda okładka to ilustracja zaprojektowana specjalnie dla Natury przez Barbarę Olejarczyk, malarkę i projektantkę graficzną, absolwentkę łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez cały rok tworzyła ona okładki do konsumenckiego magazynu z myślą o tym, aby każdy jego czytelnik mógł je wyciąć i stworzyć własny, autorski kolaż.

Natura zapewnia, że zwycięzca każdej z dwunastu licytacji otrzyma profesjonalnie wydrukowaną grafikę, oprawioną w białą ramkę o wymiarach 50 cm x 50 cm.

Licytacje dostępne są pod linkami: Natura #1Natura #2Natura #3Natura #4Natura #5Natura #6, Natura #7Natura #8Natura #9Natura #10Natura #11Natura #12 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony