REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v3
Każdy miś kosztuje 50 zł, a całość kwoty ze sprzedaży Rossmann przekaże na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Każdy miś kosztuje 50 zł, a całość kwoty ze sprzedaży Rossmann przekaże na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. (fot. materiały prasowe )

Rossmann, wspólnie z Fundacją TVN Nie Jesteś Sam, po raz szesnasty organizuje akcję, w której cały dochód ze sprzedaży uroczych pluszaków zostanie przekazany na cele charytatywne. Tym razem będzie to wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner w tekście 12.2021

Rossmannowe misie co roku przypominają, że Święta Bożego Narodzenia to czas nie tylko radości, ale też myślenia o innych – zwłaszcza o tych, którzy potrzebują wsparcia. W tym roku, cały dochód ze sprzedaży maskotek zostanie przeznaczony na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Centrum stanie na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Będzie to obiekt o powierzchni blisko 6 tysięcy mkw., w którym będą się mieścić oddział pobytu dziennego dla 30 pacjentów, oddział pobytu stacjonarnego (32 łóżka) oraz poradnia psychiatryczna (w tym gabinety lekarskie, terapii grupowej oraz rodzinnej). Dlaczego to takie ważne?

Od lat zmagamy się z dramatycznym niedoinwestowaniem psychiatrii w Polsce. Brakuje łóżek, brakuje placówek, a te które są – cóż - nierzadko wizualnie przypominają więzienia. Jak w takich warunkach mierzyć się z depresją? Dlatego ośrodek psychiatrii w Centrum Zdrowia Dziecka będzie miejscem innym niż wszystkie – pod każdym względem, ale to oznacza też poważne nakłady finansowe więc taka akcja z misiami w tle to niezwykle istotna cegiełka – tłumaczy Katarzyna Rogala, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, kierownik Ośrodka Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Dziecka.

W tym roku maskotki zostały przygotowane przez znane duety: elegancką „Małgosię” stworzyły Bizuu i Małgorzata Kożuchowska, wyluzowaną „Dorotkę” – Rober Kupisz i Dorota Wellmann, góralkę „Paulinkę” – Petite Maison i Paulina Krupińska-Karpiel, a stylowego „Marcinka” – Tomasz Ossoliński i Marcin Prokop. Każdy miś kosztuje 50 zł. Maskotki będą dostępne tylko w drogeriach Rossmann i na www.rossmann.pl już z początkiem grudnia!

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony