REKLAMARetail Trends_banner główny
Dr Irena Eris osobiście włączyła się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dr Irena Eris osobiście włączyła się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (fot. materiały prasowe)

Firmy kosmetyczne włączają się w 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osobiście zrobiła to także dr Irena Eris założycielka jednej z największych i najważniejszych polskich firm kosmetycznych. Będzie przewodniczką po Centrum Naukowo-Badawczym Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris – to nagroda dla dwóch osób wystawiona na aukcji charytatywnej.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Dr Irena Eris jest jedną z najważniejszych i powszechnie szanowanych osób w branży kosmetycznej, a firma, którą założyła wraz z mężem Henrykiem Orfingerem należy do polskich top producentów znanych na całym świecie.

Polski producent ponownie włączył się w akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nagroda jest wyjątkowa. Osoba, która zwycięży w aukcji na rzecz WOŚP będzie miała możliwość spotkania z dr Ireną Eris, która jednocześnie będzie przewodniczką po Centrum Naukowo - Badawczym (na co dzień niedostępnym dla osób z zewnątrz).

Dr Irena Eris odkryje przed gośćmi sekrety badań naukowych oraz procesu projektowania i powstawania kosmetyków. Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris to unikalna w branży kosmetycznej zarówno w Polsce, jak i w Europie, placówka badawcza, gdzie zespół biologów, farmaceutów, chemików, biochemików, biotechnologów i lekarzy dermatologów prowadzi zaawansowane badania naukowe.

Aukcja toczy się na platformie allegro. Obejmuje wizytę w laboratorium dwóch osób. Nagroda może być zrealizowana do 31 sierpnia br.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony