REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Sieć DM chce, aby jej ponad 2060 drogerii w Niemczech stało się neutralnych dla środowiska

Sieć DM chce, aby jej ponad 2060 drogerii w Niemczech stało się neutralnych dla środowiska (fot. materiały prasowe )

Sieć DM w swijej siedzibie w Karlsruhe, tworzy stanowisko dla osoby, która będzie się zajmowała kwestiami związanymi z dostarczaniem do sklepów „zielonej” energii elektrycznej. Specjalista do spraw odpowiedzialnego zarządzania energią będzie też aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu strategii związanej z ograniczaniem śladu ekologicznego niemieckich drogerii.

Odpowiedzialne i zrównoważone wykorzystanie zasobów, a także poprawa śladu ekologicznego są bliskie Twojemu sercu? Czy chciałbyś pomóc nam realizować nasze cele w tym obszarze? Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie energią – czytamy w komunikacie sieci DM dotyczącym poszukiwania nowej osoby do zespołu zajmującego się energią i kosztami dodatkowymi.

Do zadań nowego pracownika będzie należało przestawienie sklepów na „zieloną” energię elektryczną, a także badanie rocznych rachunków za media. W dalszej kolejności specjalista ds. odpowiedzialnego zarządzania energią dołączy do prac nad opracowaniem strategii dotyczącej poprawy śladu ekologicznego DM.

Kandydat powinien mieć ukończone szkolenie lub studia z zakresu administracji biznesowej i zarządzania energią. Kilkuletnie doświadczenie, umiejętności analityczne oraz komunikacyjne.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony