REKLAMAWebinar EKO_obejrzyj nagrane_baner glowny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

12 stycznia 2022, 08:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Yves Rocher to francuska grupa specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Yves Rocher to francuska grupa specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. (fot. Shutterstock)

Groupa Rocher mianowała Jeana-Davida Schwartza na dyrektora generalnego swojej marki Yves Rocher. Schwatrz zastępuje Guy Flament, który po 26 latach odszedł z firmy.

REKLAMAMężczyzna w świecie beauty webinar_obajrzyj nagranie_ baner w artykule

Jean-David Schwartz dołączył do firmy w 2002 roku i piastował różne odpowiedzialne stanowiska w całej grupie, w tym kierował marką Arbonne. Firma powiedziała w oświadczeniu dla WWD, że jego dotychczasowe doświadczeniu w połączeniu z jego zdolnością do transformacji pozwoli poprowadzić Yves Rocher do nowego sukcesu.

Yves Rocher to francuska grupa specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, opartych na roślinnych wyciągach. W ofercie ma także kosmetyki do makijażu i perfumy. Zasadą obowiązującą w Yves Rocher jest działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Marka stawia na ekologiczne opakowania podlegające recyklingowi, biodegradowalne formuły kosmetyków oraz podejmuje szereg inicjatyw na rzecz ochrony zasobów przyrody.

Yves Rocher dystrybuuje swoje produkty zarówno poprzez własne sklepy stacjonarne, sklep online oraz sprzedaż wysyłkową. Na rynku polskim firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku (otwarcie pierwszego sklepu w Warszawie), a od 2001 roku współpracuje z Pocztą Polską.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony