
Agnieszka Patejczyk objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w firmie Dax Cosmetics. Przed nowym szefem działu handlowego stoją cele związane z rozwojem sprzedaży i dystrybucji produktów, umocnieniem pozycji rynkowej marek firmy oraz realizacją sprzedaży zapewniającą wzrost udziałów na rynku kosmetycznym.
Agnieszka Patejczyk ma blisko 25-letnie doświadczenie w branży FMCG, pracowała m.in. w Pepsico, PKN Orlen, Pamapol i Stock, a ostatnio na stanowisku dyrektora sprzedaży w Krynicy Witamin. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Warszawskiej oraz Zarządzanie Wartością Firmy w Szkole Głównej Handlowej.
Zmiana w dziale handlowym wzmocni zespół firmy Dax Cosmetics, która należy do Rohto Pharmaceuticals Group. W portfolio firmy jest 7 marek, z kategorii kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów do makijażu oraz do opalania: Perfecta, Yoskine, Hada Labo Tokyo, Dax Sun, Dax Men, Cashmere i Celia.