StoryEditor
Producenci
22.07.2022 00:00

Bath & Body Works prognozuje spadek sprzedaży

Bath & Body Works, marka kosmetyków do higieny osobistej oraz zapachów do domu spodziewa się, że sprzedaż jej produktów w drugim kwartale 2022 roku spadnie o 6, a nawet 7 proc, w porównaniu do tego samym okresem ubiegłego roku.

Bath & Body Works prognozuje spadek sprzedaży i zysków, podając inflację oraz trudne warunki operacyjne i makroekonomiczne jako główne czynniki spadku.

Ponadto Bath & Body Works spodziewa się też spadku sprzedaży za cały roku 2022.

Wcześniej Bath & Body Works prognozowała niski jednocyfrowy wzrost sprzedaży zarówno w drugim kwartale, jak i w całym roku 2022, w porównaniu z rokiem poprzednim. Jednak wydaje się, że i te założenia były zbyt optymistyczne.

Nasza działalność nadal osiąga wyniki znacznie powyżej poziomu sprzed pandemii, chociaż poruszamy się w trudnym środowisku operacyjnym i makroekonomicznym, z presją inflacyjną wpływającą na naszych klientów i naszą działalność. Skupiamy się na zwiększaniu marż na towarach i dążeniu do agresywnych opcji kontroli kosztów i zwalczania presji inflacyjnej – powiedziała Sara Nash, prezes zarządu i tymczasowa dyrektor generalna Bath & Body Works.

Firma poinformuje o zyskach za drugi kwartał 17 sierpnia 2022 r.

Bath & Body Works to światowy lider w dziedzinie produktów do higieny osobistej i domowych perfum z siedzibą w USA. Najbardziej popularne są kolekcje delikatnych mgiełek zapachowych, balsamów do ciała, kremów, świec z 3 knotami, domowych dyfuzorów zapachowych i płynów do rąk. Bath & Body Works posiada ponad 1770 sklepów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz 360 międzynarodowych lokalizacji franczyzowych, a także sklep internetowy.

Przeczytaj również: Johnson & Johnson obniżył prognozy na rok 2022

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
27.05.2024 11:58
Natalia Kukulska ambasadorką marki Remé
Natalia Kukulska, piosenkarka, kompozytorka, ambasadorka marki Reméfot. Remé
Natalia Kukulska została nową ambasadorką marki Remé należącej do firmy USP Zdrowie. Dołączyła do Marietty Żukowskiej, która promuje markę. Obie wystąpią w nowej kampanii reklamowej suplementu z kolagenem.

Natalia Kukulska, piosenkarka i kompozytorka, dołączyła do aktorki Marietty Żukowskiej jako ambasadorka marki Remé z portfolio USP Zdrowie. Artystki wspólnie wystąpiły w spocie wizerunkowym Kolagenowej Formuły Piękna Remé - suplementu diety z kolagenem.

image
Marietta Żukowska, aktorka, ambasadorka marki Remé
fot. Remé
Pomysł kreatywny jest kontynuacją poprzedniej kampanii, w której wybrzmiewa hasło: „Piękno jest w Tobie”. W nowej odsłonie ambasadorki zapraszają do swojego świata – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Każda z nich dzieli się swoją definicją piękna. Dla Natalii Kukulskiej: „Piękno to harmonijna kompozycja”, natomiast dla Mariety: „Piękno to blask, który płynie z wnętrza”.

Za produkcję spotu odpowiedzialny jest Selfish 3 Production, reżyserię: Katka Michalak. Scenariusz i koncepcję kreatywną stworzyła agencja Enyo.

Kampania potrwa do jesieni i obejmuje digital, TV, BTL, jak również działania eventowe.

Remé to brand należący do USP Zdrowie – spółki będącej częścią Grupy USP działającej w obszarze leków OTC i suplementów diety. Kolagenowa Formuły Piękna jest suplementem ukierunkowanym na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci. 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.05.2024 14:38
Dove Cameron nową globalną ambasadorką marki Schwarzkopf
Schwarzkopf Professional
Firma Schwarzkopf, będąca częścią koncernu Henkel, wybrała Dove Cameron na swoją globalną ambasadorkę. W ramach współpracy, Cameron będzie promować markę, wykorzystując swoją obecność w mediach społecznościowych, co ma na celu zwiększenie zaangażowania młodszych konsumentów w cyfrowym świecie marki.

Wybór Cameron odzwierciedla aktualny trend w przemyśle kosmetycznym, gdzie celebryci są angażowani do współpracy w celu wzmocnienia strategii marketingowych marek. Dove Cameron, dzięki swojej popularności i aktywnemu zaangażowaniu w mediach społecznościowych, idealnie wpisuje się w rolę ambasadorki, mając znaczący wpływ na obecność Schwarzkopf w kampaniach cyfrowych​.

Dove Cameron, urodzona jako Chloe Celeste Hosterman, jest amerykańską aktorką i piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki roli w serialu Disney Channel "Liv i Maddie", gdzie grała podwójną rolę tytułowych bliźniaczek. Za tę rolę zdobyła nagrodę Emmy. Dove również rozwija karierę muzyczną, zarówno solo, jak i w duecie z Ryanem McCartan pod nazwą "The Girl and the Dreamcatcher". Poza swoimi osiągnięciami w dziedzinie aktorstwa i muzyki, Dove Cameron jest również znaną postacią w mediach społecznościowych, gdzie ma szeroką bazę fanów, co czyni ją wpływową osobistością w świecie rozrywki.

Schwarzkopf określił rok 2024 mianem „roku blondynek” w kampanii „What Story Will You Tell?”, która rozpoczęła się 5 marca z udziałem globalnej ambasadorki marki Sofii Vergary i globalnego ambasadora kolorów Chrisa Appletona.  Firma ma teraz nadzieję dotrzeć do szerszej publiczności dzięki kampanii „What Story Will You Tell?”, nawiązując do kariery filmowej, telewizyjnej i muzycznej Dove oraz zachęcając konsumentów do posiadania własnych włosów i opowiadania ich historii.

Czytaj także: Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
28. maj 2024 08:17